Skip to main content
search
Ogłoszenia

29 lutego rusza konkurs grantowy FIO Małopolska Lokalnie dla małopolskich społeczników

By 27 lutego 2020No Comments
Print Friendly, PDF & Email

Ostatnia aktualizacja 27 lutego 2020 przez admin

FIO plakatMieszkacie w Małopolsce? Macie interesujący pomysł na działanie w Waszej społeczności, ale nie macie pieniędzy, żeby go zrealizować? A może dopiero założyliście swoją organizację i nie wiecie, skąd wziąć środki na szkolenie dla wolontariuszy, którzy będą wspierać Waszą działalność? Odpowiedzią na te potrzeby może stać się Program Grantowy FIO Małopolska Lokalnie, w którym liczy się przede wszystkim pomysł! Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych wraz ze Stowarzyszeniem Forum Oświatowe Klucze przygotowała dla mieszkańców i młodych organizacji pozarządowych z terenu Małopolski konkurs grantowy z dofinansowaniem do 5000 zł podzielony na dwie ścieżki wsparcia:

– projekty społeczne, jeśli jesteście młodą organizacją pozarządową, grupą nieformalną lub grupą samopomocową;
– projekty rozwojowe dla młodych organizacji pozarządowych.
Nabór projektów rozpoczyna się 29 lutego 2020 roku i trwać będzie do 21 marca.
Czym różni się konkurs FIO Małopolska Lokalnie od innych?
Stawiamy na ciekawe pomysły i edukację. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych wraz ze Stowarzyszeniem Forum Oświatowe Klucze wypracowały formułę w której fundusze zdobędą najlepsze pomysły, a nie najlepiej napisane wnioski. Będziemy koncentrować się na innowacyjnych projektach na rzecz dobra wspólnego w społecznościach lokalnych oraz na przemyślanych projektach rozwojowych dla organizacji.
Więcej informacji możecie znaleźć na stronie www.malopolskalokalnie.pl.
Zapraszamy na spotkania informacyjne:  
Iwanowice – we wtorek 3 marca, o godzinie 18.00 w sali obrad Urzędu Gminy, ul. Ojcowska 11, 32-095 Iwanowice Włościańskie
Jerzmanowa – w czwartek 11 marca w sali GOK w Jerzmanowicach, ul Rajska 3, 32-048 Jerzmanowice

Close Menu
 
10 czerwca 2023
Skip to content