Skip to main content
search
Aktualności

Spotkanie studyjne w ramach projektu “Rozwój rad seniorów w Małopolsce”

By 29 maja 2024No Comments

Ostatnia aktualizacja 29 maja 2024 przez TN

23 maja członkowie rad seniorów i liderzy środowisk seniorskich z różnych części województwa małopolskiego odwiedzili gminę Zielonki, gdzie spotkali się z wójtem Mirosławem Golanko i przedstawicielami Gminnej Rady Seniorów. Podczas wizyty obecny był także dyrektor CKPiR w Zielonkach Marek Płachta i wicedyrektor Katarzyna Żak.

Wizyta studyjna miała na celu wymianę doświadczeń. Uczestnicy dzielili się informacjami dotyczącymi samoorganizacji, możliwych aktywności na rzecz lokalnych społeczności i współpracy z innymi podmiotami. Poznali także strukturę i dotychczasowe działania Gminnej Rady Seniorów w Zielonkach.

W spotkaniu uczestniczyli także: Gminna Rada Seniorów w Raciechowicach, Grupa inicjatywna z gminy Ropa, Grupa inicjatywna z gminy Kozłów, Grupa inicjatywna z gminy Dobra, była radna senioralna RS z Oświęcimia, Gminna Rada Seniorów w Michałowicach, Gminna Rada Seniorów w Krynicy Zdroju, Fundacja Miejsc i Ludzi Aktywnych.

Spotkanie było częścią projektu “Rozwój rad seniorów w Małopolsce”, realizowanego przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego przez Fundację Miejsc i Ludzi Aktywnych – MiLA.

Poniżej publikujemy zdjęcia z tego wydarzenia:

 

Close Menu
 
18 czerwca 2024
Skip to content