Skip to main content
search
Ogłoszenia

AKADEMIA PARTNERSTWA – REKRUTUJEMY!!!

By 21 maja 20214 marca, 2022No Comments
Print Friendly, PDF & Email

Ostatnia aktualizacja 4 marca 2022 przez AO

Jeśli działasz na rzecz społeczności lokalnej, regionu, swojej małej ojczyzny? Jesteś lokalnym/ą aktywistą/ką? Poszukujesz nowych narzędzi do pracy, wymiany doświadczeń i inspiracji? Jeśli interesują Cię doświadczenia i praktyki organizacji z innych europejskich krajów? Dołącz do nas i zgłoś się do AKADEMII PARTNERSTWA!!!

Akademia Partnerstwa jest skierowana do lokalnych liderów/ek i aktywistów/ek działających na rzecz społeczności związanych z sektorem pozarządowym. Uczestnicy i uczestniczki będą zdobywać wiedzę i kompetencje, przy wykorzystaniu niekonwencjonalnych narzędzi, nowych metod działań lokalnych budujących więzi i odpowiedzialność za wspólne dobro. Przewidujemy cykl 5-ciu dwudniowych,  bezpłatnych zjazdów/szkoleń tematycznych w różnych regionach Polski, prowadzonych przez trenerów i ekspertów, przy wykorzystaniu niekonwencjonalnych metod szkoleniowych. Czas trwania I edycji Akademii Partnerstwa: VI 2021 – VI 2023.
Wypełnił formularz. Rekrutacja trwa do 6. VI 2021 r.
Organizator Fundusz Partnerstwa.

Kogo zapraszamy do udziału w Akademii Partnerstwa?

  • Liderów/ki i aktywistów/tki organizacji społecznych, grup nieformalnych, animatorów/ki społeczności lokalnej, którzy/re mają doświadczenie w działalności pozarządowej,
  • Praktyków/czki, osoby, które w swojej codziennej pracy i aktywności inicjują ważne oraz aktualne tematy związane ze zrównoważonym rozwojem i wzmacnianiem potencjału regionów.

Uwaga: Mamy tylko 15 miejsc!

Close Menu
 
1 czerwca 2023
Skip to content