Skip to main content
search
Aktualności

Akademia Sztuk Trzeciego Wieku – zajęcia artystyczne dla seniorów już od 25 września

By 21 września 2018No Comments

Ostatnia aktualizacja 21 września 2018 przez admin

AS3Wplakat wersja ostatecznaSwingujący saksofon, góralska trombita, afrykańskie bębny, hinduskie bharatanatyam, tybetańskie mandale i malarski action painting to tylko niektóre z propozycji, które czekają na seniorów jesienią w Centrum Aktywnego Seniora w Zielonkach. Wszystko za sprawą Fundacji ARTica, która dzięki dotacji Województwa Małopolskiego oraz Gminy Zielonki zaprasza wszystkich seniorów do udziału w Akademii Sztuk Trzeciego Wieku. Spotkania Akademii Sztuk Trzeciego Wieku odbywać się będą w każdy wtorek od 25 września do 13 listopada (10 spotkań) o godz. 17:00 w siedzibie Centrum Aktywnego Seniora przy ul. Krakowskie Przedmieście 112. Udział w Akademii Sztuk Trzeciego Wieku jest bezpłatny.


Poznajmy harmonogram:
25.09 – Ale jazz! – rozbujane muzyczne podróżowanie
2.10 – Na góralską nutę – Góry, pasterze i śpiew
9.10  – Malarstwo akcji, czyli action painting z Jacksonem Pollockiem
16.10 – wycieczka Szlakiem Krakowskiego Street Artu
23.10 – Gospel- radość śpiewania
30.10 –  Hinduskie Bharatanatyam
6.11 – Tybetańskie mandale
13.11 – Warsztaty finałowe – niespodzianka
Każdego tygodnia wybierzemy się na spotkanie z inną dziedziną kultury i sztuki, będzie naprawdę różnorodnie – nie zabraknie ani muzyki, ani tańca, ani malarstwa, ani nawet wycieczki. Na uczestników Akademii czekają doskonali artyści, którzy prócz prezentacji własnych umiejętności zapraszają do aktywnego uczestnictwa w przyjaznej i luźnej atmosferze, zapewniając jednocześnie wysoki poziom spotkania – zapowiada Ligia Jaszczewska- pomysłodawczyni i koordynatorka projektu.
Szczegółowy program i pełen opis warsztatów dostępny jest na stronie www.artica.org.pl/akademiasztuktrzeciegowieku. Informacje będą też pojawiać się na FB fundacji www.facebook.com/FundacjaARTica. Zaglądajcie tam, by być na bieżąco!

Close Menu
 
21 kwietnia 2024
Skip to content