Skip to main content
search
Ogłoszenia

Aktywizacja osób w wieku 30 lat i więcej pozostających bez pracy w powiecie krakowskim – MANIA PRACOWANIA VII

By 15 kwietnia 2021No Comments
Print Friendly, PDF & Email

Ostatnia aktualizacja 15 kwietnia 2021 przez admin

Starosta Krakowski zaprasza do wzięcia udziału w projekcie pn.: „Aktywizacja osób w wieku 30 lat i więcej pozostających bez pracy w powiecie krakowskim – MANIA PRACOWANIA VII” realizowanego w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, 8 Oś Priorytetowa Rynek Pracy, Działanie 8.1 Aktywizacja zawodowa – projekty Powiatowych Urzędów Pracy Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Projekt będzie realizowany przez Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego w okresie od 1 lutego 2021 roku do 31 grudnia 2022 roku.
Wartość projektu wynosi 14 862 584,09 zł.
Celem projektu jest zwiększenie możliwości zatrudnienia 1144 osób w wieku 30 lat i więcej, pozostających bez pracy w powiecie krakowskim.
USŁUGI W RAMACH PROJEKTU PROPONOWANE MIESZKAŃCOM POWIATU KRAKOWSKIEGO:

  • Pośrednictwo Pracy
  • Poradnictwo Zawodowe
  • Organizacja Staży
  • Organizacja szkoleń zawodowych
  • Jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej
  • Finansowanie kosztów studiów podyplomowych

Wszystkich zainteresowanych (zarówno osoby bezrobotne, jak i pracodawców) zapraszamy do Urzędu Pracy Powiatu Krakowskiego w Krakowie oraz Filii w Skawinie, Słomnikach i Krzeszowicach.

Informacja o projekcie Aktywizacja osób w wieku 30 lat i więcej, pozostających bez pracy w powiecie krakowskim – „MANIA PRACOWANIA VII” (pdf. 118 KB)

 

Close Menu
 
2 października 2023
Skip to content