Skip to main content
search
Aktualności

ANKIETA dotycząca terenu sportowo-rekreacyjnego LKS Zieleńczanka

By 21 sierpnia 2014No Comments
Print Friendly, PDF & Email

Ostatnia aktualizacja 21 sierpnia 2014 przez admin

logo współdecydujemySzanowni Mieszkańcy Gminy Zielonki!  

Wójt Gminy Zielonki zwraca się z prośbą o wypełnienie ankiety dotyczącej terenu sportowo-rekreacyjnego będącego w dyspozycji Ludowego Klubu Sportowego Zieleńczanka przy ul. Do Cegielni w Zielonkach. Zebrane opinie posłużą do przygotowania koncepcji zagospodarowania tego terenu tak, by spełniał oczekiwania lokalnej społeczności.

 

Do udziału w ankiecie zapraszamy osoby dorosłe oraz młodzież od lat 12. Rodziców młodszych dzieci prosimy o uwzględnienie ich potrzeb w swoich ankietach.

Z końcem 2013 roku gmina Zielonki nabyła od miasta Krakowa za kwotę 725 tys. zł działki o powierzchni 1,12 ha, na których mieszczą się m.in. boiska LKS Zieleńczanka. Gmina planuje wzbogacenie oferty czasu wolnego dla mieszkańców na tym terenie.

Niniejsza ankieta stanowi wstęp do warsztatów partycypacyjnych, podczas których wspólnie z mieszkańcami gminy będziemy planować zmiany na tym terenie sportowo-rekreacyjnym, jednym z kilku istniejących w gminie.

Ankieta jest jednym z elementów projektu pt. „Partycypacja – dyskutujemy, decydujemy, działamy”, w którym uczestniczy Gmina Zielonki. Projekt realizowany jest przez Fundację Miejsc i Ludzi Aktywnych z Krakowa i współfinansowany w ramach Szwajcarskiego Programu Współpracy z Nowymi Krajami Członkowskim UE. Więcej informacji o projekcie na stronie www.mila.org.pl i www.zielonki.pl.

Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie. Państwa opinie i propozycje będą pomocne w procesie planowania i opracowania koncepcji zagospodarowania terenu sportowo-rekreacyjnego w miejscowości Zielonki. Ankieta jest dostępna w wersji elektronicznej na stronie www.wspoldecydujemy.pl oraz w formie papierowej w budynkach LKS Zieleńczanka, hali sportowej w Zielonkach i CIS w Zielonkach (Biblioteka Publiczna, Cafe Carmen). Wypełnione ankiety można składać do 2 września 2014 r. (zarówno w wersji papierowej, jak i elektronicznej).

Dwudniowe warsztaty partycypacyjne odbędą się 6 i 7 września. Chętnych do wzięcia udziału w warsztatach prosimy o zgłoszenie poprzez zaznaczenie tego w ankiecie.

Ankieta do wypełnienia dostępna tutaj: Ankieta dotyczaca terenu sportowo-rekreacyjnego LKS Zielenczanka

 

Close Menu
 
1 lipca 2022
Skip to content