Skip to main content
search
Aktualności

Ankiety nt. badania satysfakcji klienta!

By 2 sierpnia 2013No Comments

Ostatnia aktualizacja 2 sierpnia 2013 przez admin

Szanowni Państwo, gmina Zielonki we współpracy z gminami Michałowice i Wielka Wieś oraz liderem projektu firmą F5 Konsulting Sp. z o.o. przystąpiła w bieżącym roku do realizacji projektu „Wdrożenie rozwiązań zarządczych w Gminie Michałowice, Gminie Wielka Wieś oraz Gminie Zielonki”. Jest to projekt realizowany i finansowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki w ramach działania 5.2.1. Modernizacja zarządzania w administracji samorządowej.  

 

 

W ramach projektu w Gminie Zielonki zostanie m.in. przeprowadzone badanie satysfakcji klienta zmierzające do ewentualnych zmian w dotychczasowej pracy naszego Urzędu.
Badania te przeprowadzane są w dwóch falach (pierwsza już się odbyła, natomiast druga będzie przeprowadzana od 8 lipca br.) w formie anonimowej ankiety.
W najbliższym czasie tj. w lipcu do losowo wybranych domostw zgłoszą się ankieterzy, reprezentujący firmę ZORBA – M. Zaręba Sp. J. z siedzibą w Poznaniu, którzy zapytają Państwa m.in.: o jakość świadczonych usług na terenie Gminy czy Urzędu, formę i jakość przekazywanej i otrzymywanej informacji czy też uwagi/spostrzeżenia z Państwa strony dotyczące działalności Urzędu i Gminy.
Bardzo prosimy Państwa o przyjęcie ankieterów i udział w badaniu, którego wyniki pomogą nam poprawić usługi we wskazanych przez Państwa obszarach jak też jeszcze lepiej działać na rzecz rozwoju naszej małej Ojczyzny – Gminy Zielonki. 

Close Menu
 
25 czerwca 2024
Skip to content