Skip to main content
search
Ogłoszenia

Bezpłatne warsztaty “Uczenie się przez całe życie – wspólnie z Funduszami Europejskimi”

By 4 października 2019No Comments
Print Friendly, PDF & Email

Ostatnia aktualizacja 4 października 2019 przez admin

Bezplatne warsztatyMałopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A organizuje warsztaty pn. „Uczenie się przez całe życie – wspólnie z Funduszami Europejskimi”. Warsztaty odbędą się 09 października 2019 r. na Stadionie Cracovii – w Sali Konferencyjnej, przy ulicy Józefa Kałuży 1 w Krakowie, w godzinach 8.30 – 15.30. Warsztaty skierowane są do przedsiębiorców, osób dorosłych zainteresowanych nabyciem lub rozwinięciem posiadanych umiejętności oraz do osób wracających na rynek pracy.


Celem warsztatów  jest upowszechnienie wiedzy z obszaru edukacji i kształcenia się przez całe życie, w tym w zakresie rozwoju osobistego i zawodowego.  Intencją organizatorów jest połączenie elementów konferencji poprzez zastosowanie krótkich wykładów, prelekcji wprowadzających w tematykę wydarzenia z elementami warsztatów, podczas których uczestnicy będą mogli pracować m.in. nad diagnozą konkretnych problemów/barier w pozyskiwaniu środków z FE na kształcenie pracowników czy środków na rozwój firmy.
Dzięki obecności specjalistów z Instytutu Badań Edukacyjnych w Warszawie oraz Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie,  jak również ekspertów Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., uczestnicy zyskają okazję do bezpośredniego kontaktu, wymiany poglądów, zadawania pytań, konsultacji, możliwości skorzystania z porad na miejscu.
Udział w warsztatach jest bezpłatny, a dla osób zainteresowanych dodatkowa atrakcja – możliwość zwiedzania Stadionu Cracovia.

Close Menu
 
1 czerwca 2023
Skip to content