Skip to main content
search
Koronawirus

Biblioteka Publiczna w Zielonkach oraz jej wszystkie filie pozostają zamknięte do odwołania

By 26 marca 20205 marca, 2022No Comments

Ostatnia aktualizacja 5 marca 2022 przez AO

bibliotekaSzanowni Państwo,
zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii w okresie od dnia 20 marca 2020 r. do odwołania obowiązuje czasowe ograniczenie działalności twórczej związanej z wszelkimi zbiorowymi formami kultury i rozrywki, z projekcją filmów lub nagrań wideo w kinach, na otwartym powietrzu lub w pozostałych miejscach oraz działalności klubów filmowych, a działalności bibliotek, archiwów, muzeów oraz pozostałej działalności związanej z kulturą.
W związku z tym Biblioteka Publiczna w Zielonkach oraz jej wszystkie filie pozostają zamknięte do odwołania. W dniach zamknięcia Biblioteki nie nalicza się opłat za przetrzymanie wypożyczonych materiałów bibliotecznych. O terminie ponownego otwarcia Biblioteki i nowych terminach wydarzeń będziemy informować na bieżąco w naszych serwisach internetowych.
Przypominamy, iż Biblioteka świadczy też usługi on-line, zachęcamy do korzystania z nich. Dostęp zdalny do bazy SOWA jest możliwy po zalogowaniu się na stronie: https://www.zielonki-bp.sowwwa.pl/.
W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Biblioteką główną w godz. 10-18 pod nr (12) 418 41 24.

Close Menu
 
20 lipca 2024
Skip to content