Skip to main content
search
Ogłoszenia

Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w Zielonkach – możliwe utrudnienia na drodze

By 4 kwietnia 2014No Comments
Print Friendly, PDF & Email

Ostatnia aktualizacja 4 kwietnia 2014 przez admin

Referat Inwestycji Sieciowych UG Zielonki przypomina, iż 27 marca 2014 r. została podpisana umowa na realizację zadania pn.: „Budowa kanalizacji sanitarnej w ul. Krakowskie Przedmieście w Zielonkach od punktu G4 do ul. Paryskiej w miejscowości Zielonki”. Wykonawcą robót w wyniku rozstrzygniętego przetargu została Firma Budowlana Majerczak Sp.j. 32-064 Rudawa, Radwanowice 80. Na temat mozliwych utrudnień w związku z inwestycją czytaj w rozwinięciu wiadomości.

W związku z powyższym od maja 2014 roku do końca realizacji zadania czyli do 20 lutego 2015 roku wystąpią utrudnienia w ruchu wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 794 na odcinku od Komisariatu Policji w Zielonkach do granicy z miastem Kraków. Wystąpią również okresowe utrudnienia w ruchu na ulicy Długopolskiej (obręb skrzyżowania z ulicą Krakowskie Przedmieście w obu kierunkach).
O przewidzianych objazdach inwestor będzie informował na bieżąco, jak również ustawione będą znaki informujące o utrudnieniach i proponowanych objazdach.
Do końca kwietnia 2014 roku Referat Inwestycji Sieciowych będzie przyjmował oświadczenia właścicieli nieruchomości położonych wzdłuż drogi wojewódzkiej (na odcinku od ul. Wyjazdowej do granicy z Krakowem) dotyczące podłączenia nieruchomości do sieci kanalizacyjnej. Wszelkich informacji w zakresie realizacji robót, a także informacji dotyczących weryfikacji podjętych uzgodnień projektowych, udziela Referat Inwestycji Sieciowych (ul. Krakowskie Przedmieście 87, II piętro, pokój nr 3). Telefon: 12 413 99 10.
Referat Inwestycji Sieciowych UG Zielonki

Close Menu
 
21 maja 2022
Skip to content