Skip to main content
search
LKS Zieleńczanka

Budynek dla LKS Zieleńczanka – już gotowy!

By 20 lipca 20189 marca, 2022No Comments

Ostatnia aktualizacja 9 marca 2022 przez AO

DSC0879113 lipca oddano do użytku zaplecze Ludowego Klubu Sportowego Zieleńczanka. W parterowym budynku o powierzchni 223  m² znajdują się trzy szatnie (każda dla 20 osób) wraz z sanitariatami przeznaczone dla gości, seniorów i juniorów, szatnie sędziów i trenera, zaplecze socjalne, sala konferencyjna oraz magazyn sprzętu.

Zmieniony został układ pomieszczeń oraz ich powierzchnie, co zapewnia funkcjonowanie obiektu zgodnie z wytycznymi PZPN dla ligi okręgowej. Prócz szatni i zaplecza administracyjnego zaprojektowano przestronną salę konferencyjną – miejsce na spotkania, szkolenia zawodników i trenerów. Z sali konferencyjnej można oglądać mecze dzięki zastosowaniu specjalnej, atestowanej szyby odpornej na uderzenia piłki, o wymiarach 2×4 m. W budynku znajduje się także aneks kuchenny oraz ogólnodostępna toaleta dla niepełnosprawnych. Podczas zawodów, meczy piłkarskich, zgodnie z wymogami PZPN pomieszczenie szatni juniorów będzie pełnić funkcję sanitarno-medyczną i wyposażone jest na ten czas w kozetkę. Wydzielona została też strefa zawodników posiadająca osobne wejście od strefy sędziów. Umożliwia to wchodzenie do budynku i na boisko osobnymi wejściami. Zastosowano proekologiczne rozwiązania: instalację fotowoltaiczną na dachu budynku oraz pompy ciepła, aby ograniczyć koszty związane z użytkowaniem obiektu. Woda opadowa z dachu została odprowadzona do szczelnego zbiornika na wodę, która będzie służyć do podlewania terenów zielonych.
Koszt inwestycji wyniósł 1 499 991,15 zł. Przebudowę klubu LKS Zieleńczanka przeprowadziła firma KONTRAKT Władysław Kwiatek. Wykonawcę wyłoniono drogą przetargu – w trzecim z kolei postepowaniu zgłosiło się dwóch oferentów, dwa poprzednie unieważniono z powodu braku ofert.
Inauguracja nowego budynku LKS Zieleńczanka nastąpi 25 sierpnia 2018 r.
KB

Więcej zdjeć: tutaj.

DSC08801

DSC08806

DSC08851

Close Menu
 
13 lipca 2024
Skip to content