Skip to main content
search
Aktualności

Budynek w Pękowicach przy terenie rekreacyjnym gotowy

By 25 kwietnia 202228 kwietnia, 2022No Comments

Ostatnia aktualizacja 28 kwietnia 2022 przez IO

Zakończyła się budowa zaplecza socjalnego przy terenie rekreacyjno-sportowym w Pękowicach. Budynek uzyskał pozwolenie na użytkowanie i został oddany do użytku.
Parterowy budynek o pow. 75 m² jest dwuczęściowy, każda z części ma osobne wejście. W pierwszej części jest szatnia wraz z łazienką i węzłem sanitarnym, w drugiej – pomieszczenie socjalne z aneksem kuchennym o powierzchni 38 m² oraz toaleta przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Z tej części jest wyjście na taras budynku, wykonany z deski kompozytowej.
Na budynku zainstalowano panele fotowoltaiczne, budynek będzie ogrzewany elektrycznie, został też wyposażony w wentylację mechaniczną.
Wartość inwestycji wyniosła 664 054 zł. Na podstawie umowy z gminą Zielonki przedsięwzięcie zrealizowała firma Gordon&Great Consulting Sp. z o.o. Koszt dachu wyniósł 61 347 zł, z czego 60 000 zł pokryto z nagrody uzyskanej przez sołectwo Pękowice za zajęcie I miejsca w kategorii „Nowatorska Małopolska Wieś” w konkursie „Małopolska Wieś 2021” organizowanym przez Województwo Małopolskie.
Aktualnie trwa jeszcze wyposażanie budynku.

Close Menu
 
17 lipca 2024
Skip to content