Skip to main content
search
Aktualności

Dofinansowanie na budowę OZE – nabór uzupełniający, podpisywanie umów na inspekcje do 3 października

By 13 września 2017No Comments

Ostatnia aktualizacja 13 września 2017 przez admin

solarGminy Zielonki, Wielka Wieś, Michałowice, Kocmyrzów-Luborzyca i Igołomia-Wawrzeńczyce zrzeszone w Stowarzyszeniu Korona Północnego Krakowa od kilku miesięcy przygotowują wspólnie projekt, którego celem jest budowa Odnawialnych Źródeł Energii u mieszkańców wymienionych gmin. Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego ogłosił regulamin naboru wniosków, do którego aplikować zamierzają ww. gminy w ramach jednego projektu partnerskiego. Określone przez Urząd Marszałkowski zasady będą premiowały jak największe projekty, dlatego zachęcamy mieszkańców do podejmowania szybkich decyzji dotyczących udziału w projekcie. Zapisywać można się do końca września. UWAGA! Przypominamy, że podpisywanie umów na wykonanie inspekcji terenowej jest możliwe jeszcze tylko 2 i 3 października (poniedziałek, wtorek).

Ze względu na specyfikę projektu w naborze uzupełniającym wskazane zostały określone źródła energii, projekt dopuszcza zatem tylko: piec na biomasę oraz instalacje fotowoltaiczne i powietrzne pompy ciepła. Poziom otrzymanego dofinansowania wynosi 60% kwoty netto inwestycji. 20 września 2017 r. (środa) w Urzędzie Gminy Zielonki o godzinie 16.00 w sali konferencyjnej zostanie zorganizowane dodatkowe spotkanie informacyjne, na którym będzie można uzyskać szczegółowe informacje o realizowanym projekcie.
Więcej informacji można uzyskać w Urzędzie Gminy Zielonki, ul. Krakowskie Przedmieście 116, w Referacie Gospodarki Komunalnej pod numerem telefonu: 12 285 08 50 wew. 316.
Ankieta do wypełnienia: pobierz plik pdf.

Do pobrania: prezentacja

Close Menu
 
25 lipca 2024
Skip to content