Skip to main content
search
Aktualności

Dzień Dziecka w Garlicy Murowanej

By 7 czerwca 2022No Comments

Ostatnia aktualizacja 7 czerwca 2022 przez IO

By Dzień Dziecka w Garlicy Murowanej miał wspaniałą oprawę w postaci słonecznej aury, organizatorzy przesunęli go z deszczowej soboty na pogodną niedzielę 5 czerwca. Był to strzał w dziesiątkę. Pogoda pozwoliła w 100 procentach zrealizować plany na ten dzień.
Przystrojony w baloniki, serpentyny i błyskotki plac zabaw w Garlicy Murowanej oczekiwał na przybycie dzieci z miejscowości i okolic. Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Garlicy Murowanej udostępnili dla najmłodszych wóz strażacki, do którego tłumnie przychodziły dzieci, by przymierzyć hełm, wsiąść do wozu. Strażacy zadbali też by od strony gastronomicznej niczego gościom nie zabrakło. Niestrudzenie przygotowywali pyszne kiełbaski z grilla, którymi każdy mógł się poczęstować, tak jak świeżym pieczywem i dodatkami. Za to wszystko druhom należą się podziękowania.
By uszczęśliwić gości imprezy organizatorzy przygotowali dla dzieci gry i zabawy prowadzone przez animatorów z Fikulandii. Nie zabrakło również wielu atrakcyjnych nagród w konkursach, co jeszcze dodatkowo ucieszyło dzieciaki.
Gospodynie pokazały zdolności cukiernicze, piekąc pyszne, wymyślne ciasta, od których uginały się stoły. Nie zabrakło też soczków, wody mineralnej i napojów gazowanych oraz słodyczy serwowanych bezpłatnie.
Ogromnie cieszyło organizatorów tak liczne przybycie mieszkańców, śmiech dzieci i ich rodziców. Była to znakomita okazja do dobrej zabawy, zacieśnienia sąsiedzkich więzi oraz satysfakcji ze wspólnego niedzielnego słonecznego popołudnia.
Monika Sieńko, Rada Sołecka Garlicy Murowanej, red. IO

fot. Monika Sieńko

Zdjęcia przedstawiają uczestników pikniku z okazji Dnia Dziecka w Garlicy Murowanej.

Close Menu
 
23 maja 2024
Skip to content