Skip to main content
search
Aktualności

Dzień Kobiet w gminie Zielonki

By 8 marca 2023No Comments

Ostatnia aktualizacja 9 marca 2023 przez TN

Konkursy, piosenki i doskonała zabawa. To wszystko czekało wczoraj na uczestników Dnia Kobiet w budynku Centrum Integracji Społecznej w Zielonkach. Organizatorem wydarzenia było Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 11 i zgromadziło spore audytorium. Wśród gości zdecydowanie przeważały panie, choć wprawne oko mogło dostrzec także kilku panów. Po uroczystym otwarciu imprezy nadeszła pora na część artystyczną. Wystąpił w niej wokalista i konferansjer Krzysztof Bigaj, który zabrał zgromadzonych gości w muzyczną podróż do przeszłości. Usłyszeliśmy w niej utwory z repertuaru Krzysztofa Krawczyka, Maryli Rodowicz, czy Zbigniewa Kurtycza.  — Jest to na pewno ogromna radość, że mężczyzna może sprawić kobietom taki prezent. — mówił artysta po swoim występie. — to jest ich dzień. Powinny wiedzieć, że je doceniamy, że ta muzyka, którą nosimy w sobie, wybrzmiała specjalnie dla nich — dodawał. W przerwie między piosenkami kilka wierszy wyrecytowała poetka Janina Chrzan,  a Sebastian Szczepaniak, pracownik CKPiR  zadedykował paniom wiersz Janiny Kozłowskiej. Wszystkie występy gromko oklaskiwała zgromadzona widownia.

Spotkanie było okazją do wspólnej zabawy, ale też wzajemnego poznawania  — Takie wydarzenia integrują nie tylko panie z naszej gminny, ale też naszych panów. — mówiła wicedyrektor Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach Katarzyna Żak. — Co ważne gościliśmy również podopiecznych ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Woli Zachariaszowskiej i wszyscy doskonale się bawili — mówiła.  Wydarzenie zakończyły uroczyste życzenia i kwiaty, które w imieniu sołectwa wręczył sołtys Zielonek Władysław Orzechowski.

TN

Poniżej publikujemy zdjęcia z tego wydarzenia:

Close Menu
 
13 lipca 2024
Skip to content