Skip to main content
search
Aktualności

Dzień otwarty w Owczarach

By 7 czerwca 2022No Comments

Ostatnia aktualizacja 8 czerwca 2022 przez admin

W sobotę 4 czerwca w Folwarku Kultura w Owczarach można było się przekonać, co Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach na co dzień oferuje w swojej filii. Pogoda wprawdzie niekoniecznie sprzyjała aktywności na powietrzu, ale Folwark Kultura pomieścił kilkudziesięciu uczestników w swoich gościnnych progach. Na zewnątrz udało się jednak zrobić pokaz baniek mydlanych, każdy mógł spróbować swoich sił w ich tworzeniu.

Na warsztatach rodzinnych powstały łapacze światła. Prowadzący Marta i Przemysław Lasoniowie zapraszali do pracowni plastycznych: ceramicznej, plastycznej i małej formy.
Instruktorka Joanna Kolarz prezentowała małym i dużym jak wyglądają zajęcia energetycznej zumby. Można ją ćwiczyć w Folwarku w poniedziałki i środy. W powitalni Sebastian Szczepaniak przygotował dla dzieci zabawy z chustą animacyjną i plastyczne, na co dzień bowiem prowadzi zajęcia m.in. z rysunku i fotografii.

W ofercie Folwarku Kultura jest również Muzyka i Gimnastyka dla Smyka, zajęcia MiniFermaty, językowe, taneczne – każdy znajdzie coś dla siebie.

A 27 czerwca zaczynają się pierwsze półkolonie wakacyjne w Folwarku Kultura, są jeszcze wolne miejsca. Zapraszamy po informacje do zakładki Folwark Kultura na ckpir.zielonki.pl i na facebook.com/folwarkkultura i do Owczar – do Folwarku Kultura przy ul. Długiej 72.

IO

Zdjęcia przedstawiają uczestników dnia otwartego w Folwarku Kultura w Owczarach.

Close Menu
 
16 kwietnia 2024
Skip to content