Skip to main content
search
Aktualności

Dzierżawa pojemników na odpady komunalne od MPGO

By 17 września 2013No Comments

Ostatnia aktualizacja 17 września 2013 przez admin

smieci

Firma MPGO Sp. z o.o. w Krakowie informuje, że podpisywanie umów dzierżawy pojemników na odpady komunalne w poszczególnych miejscowościach gminy odbędzie się według załączonego harmonogramu: kliknij tutaj. Cennik dzierżawy dostępny w ulotce: pobierz. Właściciele domów proszeni są o zabranie ze sobą dokumentu tożsamości. Więcej informacji w rozwinięciu wiadomości.

 

W przypadku nieobecności w wyznaczonym terminie, mieszkańcy zainteresowani podpisaniem umowy proszeni są o kontakt osobisty w firmie MPGO na ul. Nowohuckiej 1 w Krakowie lub mailowy na adres: bok@mpgo.krakow.pl.
W załączeniu wzór umowy. Jak poinformowało MPGO nie ma możliwości wypełnienia umowy na dzierżawę pojemnika i przesłanie jej pocztą.
Przypominamy, że obowiązek wyposażenia posesji w pojemnik na odpady komunalne spoczywa na właścicielu posesji. Za miesiące lipiec, sierpień i wrzesień koszty dzierżawy pojemników na odpady komunalne pokrywała gmina, by ułatwić mieszkańcom przechodzenie ze starego systemu na nowy. Właściciel posesji nie musi podpisywać umowy dzierżawy z firmą MPGO – może zadecydować o zakupie własnego pojemnika, nowego bądź używanego.

Harmonogram podpisywania umów dzierżawy:

terminy

Close Menu
 
21 lipca 2024
Skip to content