Skip to main content
search
Aktualności

Elektroniczne zapisy na wizyty związane z nadaniem numeru PESEL, zameldowaniem i dowodami osobistymi. Електронна система інтернет-реєстрації присвоєння номера PESEL.

By 1 kwietnia 20227 kwietnia, 2022No Comments

Ostatnia aktualizacja 7 kwietnia 2022 przez MKF

W celu zwiększenia komfortu obsługi petentów w Referacie Spraw Administracyjnych Urzędu Gminy Zielonki wprowadzony został elektroniczny system zapisów. Od 1 kwietnia zapisanie się na termin w tym referacie możliwe jest już tylko przez internet. Zapisy elektroniczne dotyczą: nadawania numeru PESEL (p. 105 i 107), zameldowania (ewidencja ludności) i dowodów osobistych. Aby się zapisać trzeba wejść na stronę zapisów (zakładka na www.zielonki.pl po prawej stronie, druga od góry) i wybrać termin i sprawę. Należy pobrać osobny numer biletu na każdą sprawę, rejestrację potwierdza dokument pdf do pobrania. W systemie można też wypisać się z terminu. Link do systemu.

З 1 квітня запроваджено електронну систему інтернет-реєстрації: присвоєння номера PESEL (кімн. 105 та 107), реєстрації (реєстр населення) та посвідчення особи. Вирішення справи в Управлінні адміністративних справ Зелонської Гміни можливе лише після онлайн-реєстрації.
Записи: вкладка на Zielonki.pl справа, друга зверху; виберіть дату та випадок, а потім отримайте номер квитка для кожного випадку. Реєстрацію підтверджує завантажуваний pdf-документ. Ви також можете відмовитися від запису в системі. Link do systemu.

Close Menu
 
23 lipca 2024
Skip to content