Kalendarz Wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Świąteczne Rodzinne Warsztaty Artystyczne

23 listopada, 2022 @ 18:00 - 20:00

Print Friendly, PDF & Email

Kulturoteka Bibice zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym ( wraz z opieknem) oraz młodzież wraz z rodzicami,  na Świąteczne Rodzinne Warsztaty Artystyczne, które odbędą się w najbliższą środę, tj. 23.11.2022, w godzinach 18:00-20:00, w siedzibie Kulturoteki. Spotkanie poprowadzą panie Joanna Królikowska i Agnieszka Szymańska.

Na środowych warsztatach zdecydowanie będzie panować już świąteczna atmosfera. Uczestnicy, przy pomocy pań instruktorek, na rozgrzewkę, udekorują świecę na drewnianej podstawce. Następnie, korzystając z zimowych i świątecznych ozdób, takich jak laski cynamonu, plasterki pomarańczy, gałązki iglaste, przygotują stroik na stół wigilijny. Aby udekorować również inne pomieszczenia w domy, młodzież wykona także sznurkowe aniołki, które będą gotowe do zawieszenia, na przykład na choince, czy na przygotowanym wcześniej stroiku.

Obowiązują wcześniejsze zgłoszenia. Zapisu można dokonać poprzez fanpage Kulturoteki, telefonicznie pod numerem 519 756 780 lub mailowo kulturoteka.bibice@wp.pl, bądź osobiście, w Bibliotece, w godzinach jej otwarcia.

 

Szczegóły

Data:
23 listopada, 2022
Godzina:
18:00 - 20:00