Skip to main content
search
Relacje

Gotowy przedszkolny plac zabaw w Woli Zachariaszowskiej

By 26 listopada 2013No Comments

Ostatnia aktualizacja 26 listopada 2013 przez admin

nowyplaczabawzmnDzięki dofinansowaniu z tzw. „małych projektów” przy przedszkolu „Baśniowa Kraina” mógł wyrosnąć plac zabaw, który służył będzie również małym mieszkańcom miejscowości. Inicjatorka budowy placu, dyrektor niepublicznego przedszkola, zaprasza wszystkie dzieci do 12 roku życia już wiosną.

Na dzieci czekają: podwójna huśtawka wahadłowa, pojedyncza huśtawka wagowa, sześciokątna piaskownica, platformowa karuzela z ławką, dwa bujaki sprężynowe oraz zestaw ze zjeżdżalniami i ławeczka. Koszt wykonania placu to prawie 40 tys. zł, z czego niemal 25 tys. zł udało się pokryć dzięki środkom z Unii Europejskiej.
Wniosek na dofinansowanie złożyliśmy we wrześniu 2012 roku, a w czerwcu tego roku podpisaliśmy umowę – mówi Iwona Wiśniowska. Najcięższe prace były wykonywane tego lata w sierpniu.
Z placu będzie można korzystać od kwietnia do października w godz. 7.00-19.00, a od listopada do marca w godz. 9.00-16.00.
Budowa placu współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju – Małe Projekty Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania Korona Północnego Krakowa.
IO

nowyplaczabaw1zmn

 

leader ost
lel Leader logo
logo KORONA
Logo PROW
nowe logo UE

 

 

Close Menu
 
23 maja 2024
Skip to content