Skip to main content
search
Aktualności

II etap sieci kanalizacji sanitarnej w Grębynicach przekazany do eksploatacji

By 1 lipca 2020No Comments

Ostatnia aktualizacja 1 lipca 2020 przez admin

 

Referat InwestInkedGrębynice II etap LI zmnycji Sieciowych informuje, że w dniu 30.06.2020 r. przekazano do eksploatacji II etap sieci kanalizacji sanitarnej wybudowanej w miejscowości Grębynice. W ramach II etapu przekazany w użytkowanie zostaje odcinek sieci wybudowany w ul. Orlich Gniazd od skrzyżowania z ul. Orzechową do granicy gminy z msc. Maszyce, górny odcinek w ul. Świętego Floriana oraz sieć wybudowaną w ulicach: Orzechowa, Spacerowa, Widokowa, Jodłowa, Słoneczna, Na Moroniu, Parkowa.

Wszystkich zainteresowanych podłączeniem własnej nieruchomości do istniejącej sieci prosimy o kontakt z Przedsiębiorstwem Uslug Komunalnych w Zielonkach Sp. z o.o. z siedzibą Węgrzce ul. Forteczna 3, 32-086 Węgrzce (Tel.  12 285-02-61) w celu uzgodnienia projektu przyłącza tj. odcinka sieci od granicy działki do instalacji wewnętrznej w budynku. Zadanie związane z budową sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Korzkiew zrealizowane zostało w ramach projektu “Gospodarka wodno-ściekowa w Gminie Zielonki –  IV etap” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

Jednocześnie przypominamy, iż do sieci kanalizacji saniarnej wybudowanej w miejscowości Grebynice przekazanej do eksploatacji w ramach I etapu można uzgadniać podłączenia od dnia 30.03.2020 r. (link).

 

Close Menu
 
21 kwietnia 2024
Skip to content