Rozmiar czcionki: Rozmiar normalny | A+ | A++
Opcje kontrastu Domyślny | BW | YB | BY |

Gmina Zielonki - witamy na stronie internetowej.

Szanowni Państwo Członkowie i przedstawiciele organizacji pozarządowych z terenu Gminy Zielonki i działających na jej obszarze

Gmina Zielonki dąży do nawiązywania i pogłębiania współpracy z organizacjami pozarządowymi zarejestrowanymi i działającymi na jej terenie. Jednym z elementów, warunkujących owocną współpracę z sektorem pozarządowym jest znajomość tożsamości organizacji, znajomość krótko i długoookresowych planów oraz celów ich działania, znajomość ich potrzeb oraz posiadanie aktualnych danych kontaktowych, ułatwiających wzajemne przekazywanie informacji. Jednocześnie zamierzamy ze swojej strony stale usprawniać i uatrakcyjniać swoją ofertę, jako samorządowego partnera organizacji pozarządowych.

 

 

W związku z powyższym, przedstawiamy przygotowaną dla Państwa organizacji ankietę, która ma na celu:

1. poznanie Państwa organizacji i sukcesywne dostosowanie oferty Gminy do Państwa potrzeb, celów i planów działania,

2. poznanie Państwa opinii nt. dotychczasowych działań podejmowanych przez Gminę Zielonki, a następnie ich ocena i ewaluacja.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ankietą, wypełnienia oraz odesłania na adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub złożenia na dziennik podawczy Urzędu Gminy Zielonki
ul. Krakowskie Przedmieście 116,
32-087 Zielonki

osobiście lub za pośrednictwem poczty do dnia 23 stycznia 2018 roku.

Ankieta dotycząca współpracy z Gminą Zielonki - pobierz plik