1.png

W związku z epidemią, i związanymi z nią wymogami stosowania reżimu sanitarnego, zachęcamy Państwa  do załatwiania spraw urzędowych drogą elektroniczną tj. poprzez adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub platformę e-puap.
W przypadku konieczności osobistej wizyty w Urzędzie Gminy Zielonki prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z właściwym pracownikiem merytorycznym. Wejście do budynku odbywa się pojedynczo w ustalonym wcześniej terminie. Na terenie UG obowiązuje bezwzględny nakaz zasłaniania ust i nosa. Osoby nie stosujące się do nakazu nie będą obsługiwane.
Po wejściu do budynku należy obowiązkowo zdezynfekować ręce i zachować dystans społeczny.
Od 18 stycznia 2021 r. zostaje uruchomiony ponownie dziennik podawczy oraz kasa Urzędu Gminy, znajdujące się w budynku nr V, wejście od ul. Krakowskie Przedmieście (pomieszczenia dawnej poczty).
Godziny pracy dziennika podawczego:
Poniedziałek : 9-17
Wtorek – piątek : 7:45 -15:45

Godziny otwarcia kasy:
Poniedziałek : 9-14
Wtorek – piątek : 8-13.

Zachęcamy Państwa do korzystania z bezgotówkowych form płatności - przelewem na indywidualne rachunki podane w decyzjach i zawiadomieniach (odpady komunalne), ewentualnie na podstawowe numery kont urzędu:
- 02 1910 1048 4400 4026 1131 0019 – podatki, opłaty skarbowe, opłata adiacencka, opłata za zajęcie pasa drogowego, itp.
- 94 1910 1048 2116 4400 4026 0051 – odpady komunalne.
Informujemy, że istnieje możliwość dokonywania płatności bez prowizji w każdej placówce Santander Bank Polska S. A. oraz w placówkach Poczty Polskiej S.A.

Numery kontaktowe do referatów Urzędu Gminy Zielonki

Informujemy, że przedsiębiorcy mogą samodzielnie dokonywać wpisów do CEIDG przy użyciu Profilu Zaufanego - Instrukcja samodzielnego dokonywania wpisu do CEIDG

Osoby, które nie posiadają Profilu Zaufanego mogą samodzielnie go założyć za pomocą bankowości elektronicznej (konta w banku) Instrukcja zakładania profilu zaufanego

W związku z utrudnieniami prosimy o wyrozumiałość.