2.png

LOGO Profil zaufanyW związku ze stanem epidemii spowodowanej koronawirusem do odwołania wyłączono bezpośrednią obsługę mieszkańców w Urzędzie Gminy Zielonki. Obecnie sprawy w Urzędzie można załatwić:  telefonicznie, poprzez adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.elektroniczną skrzynkę podawczą e-puap: /UG_Zielonki/skrytka oraz pozostawiając pisma w skrzynce podawczej zainstalowanej przed wejściem do Urzędu. Potwierdzenie Profilu Zaufanego w Punkcie Potwierdzającym w obecnej sytuacji jest niemożliwe, ponieważ wiąże się ono z osobistą wizytą w Urzędzie. W związku z powyższym zachęcamy osoby, które muszą w najbliższym czasie założyć Profil Zaufany do korzystania z bankowości elektronicznej i samodzielnego wyrobienia sobie Profilu Zaufanego. Poniżej przedstawiamy instrukcję zakładania Profilu Zaufanego za pośrednictwem bankowości elektronicznej (konta w banku).

Jak założyć Profil Zaufany przez bank?

Do założenia Profilu Zaufanego przez bank potrzebne są dane dostępu do naszego konta online. Następnie należy:
• Sprawdzić, czy nasz bank ma możliwość założenia Profilu Zaufanego. Wystarczy wejść na stronę banku, zadzwonić na infolinię albo wejść na stronę profilu zaufanego (poniżej pełna lista banków oferujących taką możliwość).
• Zalogować się na swoje konto bankowe.
• Wyszukać formularz zakładania Profilu Zaufanego.
• Czytać uważnie informacje przekazywane podczas procesu rejestracji.
• Operację należy potwierdzić bankowym kodem autoryzacyjnym.
Po założeniu Profilu Zaufanego poprzez konto bankowe, przy logowaniu na stronę Profilu Zaufanego należy wybrać opcję logowania przez bankowość elektroniczną.
Pełna lista banków z możliwością założenia Profilu Zaufanego poprzez bankowość elektroniczną:
T-mobile Usługi Bankowe
Alior Bank
ING Bank Śląski
Bank Pekao
mBank
Santander
PKO Bank Polski
Bank Millennium
Inteligo
• a także Envelo (Grupa Poczty Polskiej)

Instrukcja zakładania Profilu Zaufanego poprzez bankowość elektroniczną - WEJDŹ