1.png

Działaj Lokalnie spotkania informacyjne Rozpoczynamy IV edycję programu Działaj Lokalnie. Zapraszamy do aplikowania organizacje pozarządowe posiadające osobowość prawną, fundacje, stowarzyszenia i inne organizacje prospołeczne w tym grupy nieformalne, mające siedzibę na terenie 5 gmin na których działa nasz Ośrodek Działaj Lokalnie: Igołomia – Wawrzeńczyce, Kocmyrzów – Luborzyca, Michałowice, Wielka Wieś, Zielonki.  W ramach programu można się starać o dofinansowanie w kwocie maksymalnej do 6 000 zł dodatkowo obowiązkowy jest wkład własny 25% w tym minimum 5% wkładu finansowego.
Wspierane będą projekty, które inicjują współprace mieszkańców na rzecz wspólnego dobra, służą pobudzaniu aspiracji rozwojowych, poprawie jakości życia, aktywizują mieszkańców i przeciwdziałają negatywnym skutkom epidemii.

28 kwietnia o 17.00 odbędzie się online spotkanie informacyjne, zainteresowanych udziałem prosimy o wysłanie maila w tej sprawie na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 


Wnioski można składać online od 1 do 31 maja 2021r. poprzez generator dostępny pod adresem http://system.dzialajlokalnie.pl/. Projekt musi trwać od 3 do 6 miesięcy, a jego realizacja przypadać na okres od 1.07.2021r. do 31.12.2021r.

Osoba do kontaktu w ramach programu Działaj Lokalnie to Katarzyna Topa, można się kontaktować telefonicznie, mailowo lub poprzez Facebooka.
Tel. 539 961 799, 664 067 821, 12 346 43 12
e- mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zapraszamy!

stopka