3.png

Pękowice20 lipca podpisano umowę na budowę budynku przy terenie rekreacyjno-sportowym w Pękowicach z firmą GORDON&GREAT CONSULTING Sp. z o.o. Sp. komandytową z siedzibą w Krakowie. Wartość inwestycji to 593 tys. zł. Przetarg obejmuje budowę budynku zaplecza sanitarno-socjalnego na terenie rekreacyjno-sportowym w Pękowicach wraz z instalacjami: wodociągową, kanalizacji sanitarnej, elektryczną, ogrzewania, wentylacyjną oraz fotowoltaiczną. Całkowita powierzchnia budynku to 94,23 m², a powierzchnia użytkowa 75,06 m².


Budynek został podzielony na dwie części, z dwoma osobnymi wejściami. W części wschodniej zaprojektowano pomieszczenie socjalne z aneksem kuchennym o powierzchni 38 m² oraz toaletę przystosowaną do potrzeb osób niepełnosprawnych. Z pomieszczenia socjalnego  zaprojektowano bezpośrednie wyjście na przylegający do budynku taras.
Drugie wejście prowadzi do części zachodniej budynku gdzie ulokowano szatnię wraz z łazienką z prysznicami i węzłem sanitarnym. Termin realizacji zamówienia to 6 miesięcy od podpisania umowy.
KB

pekowice3

pekowice1

pekowice2