Rozmiar czcionki: Rozmiar normalny | A+ | A++
Opcje kontrastu Domyślny | BW | YB | BY |

Gmina Zielonki - witamy na stronie internetowej.

garlica1

4 lutego Artur Nogieć, sołtys Garlicy Duchownej zaprosił mieszkańców swojego sołectwa na spotkanie integracyjne dla seniorów. Była to także okazja, aby podziękować osobom na codzień angażujący się w lokalne działania oraz zintegrować lokalną społeczność.


Po raz pierwszy w swojej kadencji sołtys Artur Nogieć zorganizował noworoczne spotkanie dla seniorów. Prócz nich zostały zaproszone osoby z rady sołeckiej oraz osoby aktywnie wspierające działania sołectwa. Z jego zaproszenia skorzystało ponad 50 osób, które przybyło do budynku wielofunkcyjnego w Przybysławicach. Wśród zaproszonych osób był m.in. ks. Michał Kowalski z Parafii pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Woli Zachariaszowskiej Aleksander Tabor, sołtys Przybysławic oraz Wiesław Kopijka poprzedni sołtys Garlicy Duchownej.
- Cieszę się że razem z wami, w naszej miejscowość, możemy wspólnie coś zdziałać. Jestem za to bardzo wdzięczny, że możemy organizować takie imprezy jak np. dożynki. Mogę na państwa pod każdym jednym względem liczyć. Cieszę się z tego bardzo – dziękował swoim mieszkańcom podczas spotkania Artur Nogieć.
Miła atmosfera zachęcała do rozmów o sąsiedzkiej przyjaźni, wspomnień i planach. Muzyka na żywo idealnie pasowała i do tańca i zabawy, jak to w karnawale.
- Sołtys dużo może, ale przede wszystkim z pomocą mieszkańców. Wspólnie, razem udało nam się dużo w tej kadencji zrobić , dzięki dobrej komunikacji i rozmowie – podsumował sołtys.
KB

garliczka2

garliczka3

garliczka4garlica7

garliczka6

garlica9

garlica10