1.png

kino plenerowe poprJeśli szukacie pomysłu jak spędzać letnie wieczory w gronie rodziny lub znajomych, to koniecznie wybierzcie się na 2 pokazy filmowe w ramach letniego kina plenerowego na boisku LKS Zieleńczanka przy ul. Do Cegielni w Zielonkach. Czekają na Was filmowe hity pod chmurką gratis - 30 sierpnia "Wakacje Mikołajka" o 19.45 i 12 września "Erratum" o 19.30. Wszystko oczywiście z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny, tak aby każdy czuł się bezpiecznie (szczegóły dostępne w procedurze wydarzenia: link). Liczba miejsc ograniczona! W celu otrzymania biletu prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod nr tel. 12 627 33 21, 12 627 33 22, 12 627 33 00.
Wejście tylko za okazaniem biletu. W przypadku niesprzyjającej pogody organizator zastrzega możliwość zmiany terminu pokazu.

Kino letnie odbywa się w ramach projektu pn. Przemoc - bądź świadomy nie zielony. PROFILAKTYKA DOBRA TAKTYKA współfinansowany ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Osłonowego „Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie.”