Projekt2.png

Północna Obwodnica Krakowa

ZTP MPKW ślad za informacją uzyskaną od Zarządu Transportu Publicznego w Krakowie zawiadamiamy, że 23 lipca 2021 r. (piątek) na ul. Karola Wojtyły w Batowicach w rejonie przystanku „Batowice Spławy” zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu w związku budową Północnej Obwodnicy Krakowa.

Czytaj więcej: Zmiana organizacji ruchu na ul. Karola Wojtyły w Batowicach i możliwe utrudnienia komunikacyjne w...

roboty drogowezmniZgodnie z zawiadomieniem otrzymanym od Wykonawcy Północnej Obwodnicy Krakowa informujemy, iż 16 lipca 2021 r (piątek) w związku z budową obiektu mostowego WD-14a na ul. Długiej w Dziekanowicach zostanie wprowadzony 2 etap czasowej zmiany organizacji ruchu.  W etapie 2 z wybudowanej jezdni tymczasowej w ciągu ulicy Długiej będą korzystać pojazdy. W związku z prowadzonymi robotami drogowymi konieczne będzie zamknięcie odcinka ulicy Długiej i wyznaczenie w jej ciągu jezdni tymczasowej oraz ciągu pieszego. Należy liczyć się z utrudnieniami oraz zachować szczególną ostrożność. Na bypassie obowiązywac będzie ograniczenie prędkości do 40 km/h. . Szczegóły dotyczące zmian w organizacji ruchu etapu 2 oraz oznakowanie robót drogowych widoczne są w schemacie  w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Zielonki.  

roboty drogowezmniZgodnie z zawiadomieniem otrzymanym od wykonawcy Północnej Obwodnicy Krakowa informujemy, iż 19 kwietnia 2021 r. w rejonie skrzyżowania ulic Witkowickiej i Węgrzeckiej z Drogą Krajową nr 7  wprowadzona zostanie czasowa zmiana organizacji ruchu w związku z  budową i funkcjonowaniem wyjazdów dla pojazdów budowy POK w ciągu Drogi Krajowej nr 7 w miejscowości Węgrzce.  Lokalizację robót oraz oznakowanie  obrazują mapki zamieszczone w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Zielonki

Za utrudnienia przepraszamy

 

 

roboty drogowezmniZgodnie z informacją uzyskaną 15 marca 2021 r od wykonawcy Północnej Obwodnicy Krakowa informujemy, iż 15 marca 2021 r, w związku z budową tunelu TS-04 w ciągu drogi ekspresowej S52 Północna Obwodnica Krakowa, zamknięte zostały drogi wewnętrzne umiejscowione na działkach 1/7,73,75 – obręb Krowodrza, m. Kraków. Zamykane drogi obsługują na co dzień dojazd do działek rolnych. Na terenie gminy Zielonki ich kontynuacją jest droga gminna nr 601544 K ul. Do Cegielni w Zielonkach.
Przewidywany czas trwania robót: lipiec 2023 r.
Schemat zmiany organizacji ruchu dostępny jest w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Zielonki.

Zarząd Transportu Publicznego w Krakowie informuje, że 12 marca 2021 r. (piątek) ok. godz. 9:00 wprowadzona zostanie zmiana organizacji ruchu na ul. B-4 w Węgrzcach w związku z budową obiektu mostowego w ramach inwestycji:  Północna Obwodnica Krakowa.  Ruch drogowy zostanie przeniesiony na tymczasową jezdnię, wybudowaną w etapie pierwszym. W rejonie prowadzonych prac należy spodziewać się utrudnień w przejeździe dla linii aglomeracyjnej nr 297 oraz ręcznego kierowania ruchem. Prace przy funkcjonowaniu tymczasowej jezdni na ul. B-4 w Węgrzcach potrwają ok. 12 miesięcy.
Schemat zmiany organizacji ruchu dostępny jest w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Zielonki