panorama2.png

Wydarzenia

Zapraszamy na warsztaty plastyczne EcoArt dla dzieci podczas ferii. W programie m.in. zabawy formą, kolorem i fakturą. Dzieci w wieku od 6 do 12 lat będą mogły poznać różnorodne techniki plastyczne np. kolaż, frotaż. Pierwsze zajęcia odbędą się w poniedziałek od godziny 13.00 do 15.00. Zapisy i informacje pod numerem telefonu: 12 655 10 47 wew. 26.

warsztatyplastyczne

Zapraszamy na nowe zajęcia organizowane w Folwarku Kultura w Owczarach. Są to: otwarte warsztaty fotografii dla młodzieży i dorosłych, pracownia grafiki warsztatowej, otwarty klub filmowy oraz plastyka dla mamy i smyka. Informacje i zapisy pod numerem telefonu: 690 523 091.

plakat fotografia
plakat graFika
plakat klub filmowy owczary 21
plakat plastyka mamy i smyka owczary 21

plakat ferie w hali 211Na czas ferii zimowych Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach przygotowuje dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat zimowe warsztaty w hali sportowej "Bajkowy karnawał" i "Filmowy kosmos" oraz treningi sportowe. Szczegóły i kontakt do CKPiR na plakacie.

Dokumenty potrzebne do udziału w zimowych warsztatach: karta kwalifikacyjna, klauzula informacyjna, regulamin ferii.

bibliotekaLogoBiblioteka Publiczna w Zielonkach przypomina, że pełni funkcję pogotowia archiwalnego. Przyjmujemy wszystkie stare materiały, które nie są nikomu potrzebne. Jeżeli jesteś świadkiem wyrzucania dokumentów czy fotografii, które są bezcennym źródłem informacji o życiu społeczno-kulturalnym, ekonomicznym i historycznym regionu, skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem: 12 418 41 24 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. – postaramy się pomóc ocalić je przed zniszczeniem.
Biblioteka Publiczna w Zielonkach wraz z filiami w Węgrzcach, Przybysławicach i Bibicach przyjmuje w darze prace licencjackie i magisterskie oraz inne opracowania naukowe, które tematycznie nawiązują do spraw związanych z gminą Zielonki (dotyczą jej historii, tradycji i zwyczajów, życia społeczno-kulturalnego czy religijnego). Jednocześnie informujemy, iż prace te będą przeznaczone do celów poglądowych, bez możliwości ich kopiowania na użytek własny.