Rozmiar czcionki: Rozmiar normalny | A+ | A++
Opcje kontrastu Domyślny | BW | YB | BY |

Gmina Zielonki - witamy na stronie internetowej.

W ostatnim okresie w Internecie pojawiły się fałszywe oferty wynajmu apartamentów w Zakopanem na okres świąteczno-noworoczny. Prezentowane miejsca są bardzo atrakcyjne wizualnie, znajdują się w centrum Zakopanego a cena jaką trzeba zapłacić za ich wynajem jest bardzo konkurencyjna. Warunkiem skorzystania z promocyjnych cen, jest konieczność szybkiej wpłaty całości kwoty za rezerwację.

Czytaj więcej: Uwaga na apartamenty widmo - ostrzeżenie policjantów z Zakopanego

Każdego roku, kilkaset osób ma szansę na rozpoczęcie służby w małopolskim garnizonie policji. W  2016 r. przyjęto  411  nowych policjantów.  W roku 2017 planujemy przyjąć do służby kolejnych kilkuset. Być może jedno z wolnych miejsc czeka właśnie na Ciebie.

Czytaj więcej: Zostań policjantem

targi poznanskie 2018 plakatW dniach 18 – 21 stycznia 2018 roku odbędzie się siódma edycja Międzynarodowych Targów Rolniczych POLAGRA – PREMIERY na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Targi obejmują m.in. ekspozycję handlową innowacyjnych maszyn, branżowe konferencje, porady na temat pozyskania funduszy na nowe inwestycje etc. Istnieje możliwość dofinansowania do grup zorganizowanych.
Szczegóły w pliku do pobrania 

 

 

 

 

Fundacja Banku Ochrony Środowiska w październiku 2017 uruchamia projekt edukacyjny pn. "Tradycyjny Sad" we współpracy z Polską Akademią Nauk Ogród Botaniczny - Centrum Zachowania Różnorodności Biologicznej oraz z Fundacją "Dzieło Nowego Tysiąclecia" skierowany do uczniów i nauczycieli ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Szczegóły  dotyczące projektu w załączniku