4.png

Fundacja Rozwoju Kompetencji i Przedsiębiorczości PROAKTYWNI prowadzi już X nabór do projektu „Gotuj po hiszpańsku II” w ramach Funduszu Europejskiego.
Zapraszamy osoby: w wieku 18-35 lat, zamieszkałe w Małopolsce, nieuczące się, pozostające bez pracy.

Czytaj więcej: Gotuj po hiszpańsku z nami!

Dla wszystkich przed 30-tką, którzy wrócili niedawno z zagranicy, Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie przygotował nową, specjalną ofertę – projekt „Wróć z POWERem”. Jego częścią są sesje Mastermind – warsztaty kreatywne poświęcone wypracowaniu pomysłów na swój rozwój zawodowy. I nie tylko! Sesje to spotkania w małej, kilkuosobowej grupie z trenerem, który pomoże Wam lepiej poznać Wasze umiejętności dostrzec stojące przed Wami możliwości.

Czytaj więcej: Sesje Mastermind

Na prośbę Małopolskiej Organizacji Turystycznej przedstawiamy Państwu do wiadomości zajęte przez nich stanowisko ws. złagodzenia ograniczeń w funkcjonowaniu branży turystycznej w czasie sezonu zimowego 2020/2021.

Stanowisko Małopolskiej Organizacji Turystycznej z dnia 28 grudnia 2020 roku w sprawie złagodzenia ograniczeń w funkcjonowaniu branży turystycznej w czasie sezonu zimowego 2020/2021 (pdf.961 KB)

Fundacja MultiRegion realizuje projekt: „Czas na zmiany!” współfinansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Cel projektu:
doprowadzenie minimum 65 osób pozostających bez pracy (bezrobotnych i biernych zawodowo) spośród 140 Uczestników/-czek projektu w wieku powyżej 30 lat, zamieszkujących subregion tarnowski (powiaty: m. Tarnów, tarnowski, brzeski oraz dąbrowski) do uzyskania i utrzymania zatrudnienia.

Czytaj więcej: Projekt „Czas na zmiany!” 

Centrum Rozwoju Lokalnego serdecznie zaprasza do udziału w konkursie "Ja w świecie ekologii", realizowanego w ramach projektu "Mobilna Poradnia Ekologiczna". Celem konkursu jest popularyzacja i promocja postaw proekologicznych, a także zachęcenie uczestników do rozwijania umiejętności plastycznych.
Szczegółowe informacje o konkursie dostępne są na stronie www.ekoporadnia.eu