8.png

Galeria Bronowice gości obecnie dwie wystawy czasowe: Komiks ,,Pan(aka)demia” oraz ,,Muzeum po sąsiedzku – Prądnik Biały”. Pierwsza z nich, interaktywna opowieść graficzna to rezultat pracy twórczej niemal trzydziestu rysowników, malarzy i grafików Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, którzy  podzielili się własnymi doświadczeniami związanymi z pandemią. Druga z ekspozycji prezentuje zagadnienia związane z przestrzenią geograficzną i najważniejszymi procesami historycznymi dzisiejszej Dzielnicy IV.

Czytaj więcej: Interaktywny komiks ,,Pan(aka)demia” i wystawa plenerowa w Galerii Bronowice 

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie zaprasza na XIII Ogólnopolski Tydzień Kariery (OTK), który odbędzie się w dniach od 18 do 24 października  2021 roku w Małopolsce. Dla zainteresowanych czeka ponad 230 wydarzeń, zorganizowanych przez prawie 40 instytucji i firm. Tegoroczne hasło tego wydarzenia to: Wyprawa na 3K: kariera, kompetencje, kreatywność.
W ramach tegorocznego Małopolskiego - Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery w dniu 24 października 2021 roku odbędzie się szereg spotkań mających na celu rozwój kariery i kreatywności uczestników:

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym harmonogramem zajęć w ramach Małopolskiego - Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery w dniu 24 października 2021 roku (pdf. 312 KB)

Dlaczego warto przygotować portfolio? Portfolio jest doskonałą formą prezentacji posiadanego doświadczenia, umiejętności i kompetencji. To forma autopromocji, która stanowi rozwinięcie i uszczegółowienie tego co zawiera życiorys. Dzięki niemu możemy wyróżnić się i dać zapamiętać potencjalnemu pracodawcy.

Czytaj więcej: #EGM2021 Portfolio – przepustka do twojej kariery!

Centrum Medyczne Maszachaba realizuje wspólnie z Centrum Medycznym Skopia oraz Stowarzyszeniem Kobiet z Problemami Onkologicznymi „Amazonka" Krzeszowice projekty dofinansowane z Funduszy Europejskich, celem których jest zwiększenie poziomu uczestnictwa osób w wieku aktywności  zawodowej  w programach zdrowotnych.

Czytaj więcej: Bezpłatne badania mammograficzne i tarczycy w Domu Ludowym w Bibicach - 5 listopada 2021 r.