2.png

Projekt NFZ 8 tygodni do zdrowia

Projekt NFZ „8 tygodni do zdrowia" jest cyklem profilaktyczno-edukacyjnym, zachęcającym Polaków do korzystania z gotowych do przeprowadzenia treningów opracowanych wspólnie przez lekarza, trenera, fizjoterapeutę i psychologa. Informacje o programie dostępne są na stronie: https://akademia.nfz.gov.pl/8-tygodni-do-zdrowia/.
Filmy z treningami publikowane są w każdy wtorek przez kolejnych 8 tygodni na kanale YouTube Akademia NFZ https://www.youtube.com/channel/UC9Jc30vlzRL367GWhD9erVA.

konferencja edulab 800x495W marcu br. ogłoszono w Polsce stan zagrożenia epidemicznego, a następnie stan epidemii. Dążąc do przeciwdziałania rozprzestrzeniania się koronawirusa zostały wprowadzone rozwiązania, które wpłynęły nie tylko na polską gospodarkę, ale również na rynek pracy
w naszym kraju. W I kwartale 2020 roku zostało w Polsce zlikwidowanych prawie 120 tys. miejsc pracy, z czego prawie 25% z powodu epidemii. Na szczęście, na początku lipca liczba ogłoszeń o pracę wróciła do poziomu sprzed ogłoszenia pandemii.
Sytuacja na rynku pracy jest więc bardzo zróżnicowana i dynamiczna, a pracownicy i pracodawcy borykają się z realnymi problemami.

Czytaj więcej: Konferencja EduLab - „Nowa rzeczywistość – wyzwania rynku pracy w czasach nieprzewidywalnej zmiany”

We wrześniu br. Małopolska Izba Rolnicza opracowała i wydała broszurę pt. PRZEWODNIK DOBREGO SĄSIEDZTWA. Urząd Gminy Zielonki zachęca mieszkańców gminy Zielonki do zapoznania się z poniższą broszurą.

Bądźmy dla siebie wyrozumiali.

Plik do pobrania w załączeniu