Rozmiar czcionki: Rozmiar normalny | A+ | A++
Opcje kontrastu Domyślny | BW | YB | BY |

Gmina Zielonki - witamy na stronie internetowej.

Informacje dla przedsiębiorców

Przypominamy przedsiębiorcom prowadzącym sprzedaż napojów alkoholowych na podstawie zezwoleń wydanych przez Wójta Gminy Zielonki, że 31 stycznia 2017 r. mija termin złożenia pisemnego oświadczenia o wartości sprzedaży poszczególnych rodzajów napojów alkoholowych w 2016 roku oraz dokonania opłaty za korzystanie z zezwoleń w roku 2017.

Czytaj więcej: 31 stycznia 2017 r mija termin opłaty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych w...

Urząd Gminy Zielonki przypomina Przedsiębiorcom prowadzącym sprzedaż napojów alkoholowych na podstawie zezwoleń wydanych przez Wójta Gminy Zielonki, o upływie 30 września 2016 r. terminu dokonania wpłaty III raty opłaty rocznej za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych.

Czytaj więcej: 30 września upływa termin dokonania wpłaty za III ratę opłaty za korzystanie z zezwoleń na...

Uprzejmie informujemy, że w dniach 10-12 października 2016 roku Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach organizuje VI Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw, którego głównym tematem będzie mała i średnia przedsiębiorczość. Jak co roku najważniejsze osoby w Państwie, osobistości ze świata nauki, polityki i gospodarki oraz delegacje zagraniczne z kilkudziesięciu państw dyskutować będą o możliwościach rozwoju i wyzwaniach jakie stoją przed przedsiębiorcami.

Czytaj więcej: VI Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw „Trzy dni inspiracji dla innowacji”