Projekt1.png

imageneroimage013 października na północy Krakowa zaginął pies rasy Rhodesian Ridgeback, wabi się Nero, ubrany w czerwone szelki. Po szczegóły i kontakt kliknij miniaturę. Czeka nagroda.

bieg do michyCentrum Rozwoju Lokalnego wspólnie z I Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego w Zawierciu, Miastem Szczyrk i uczestnikami akcji “E-wolontariat” serdecznie zapraszają do udziału w drugiej edycji ogólnopolskiego biegu charytatywnego “Bieg do Michy”, którego celem jest zbiórka środków na zakup karmy i potrzebnych rzeczy dla zwierzaków. Zasady uczestnictwa są proste: zgłaszasz się, wybierasz pakiet startowy i dokonujesz wpłaty, biegasz lub spacerujesz, pomagasz! Regulamin akcji i inne szczegóły dostępne: tutaj.

Nakreteczka dla koteczka Galeria BronowicePrzynieś nakrętki do Galerii Bronowice i pomóż potrzebującym zwierzętom. Każdego dnia na świecie marnują się miliony plastikowych nakrętek. Galeria Bronowice, zawsze otwarta na prospołeczne inicjatywy, podjęła współpracę z  Fundacją „Na Zdrowie Zwierzęta Ludziom Ludzie Zwierzętom”. Niedawno w obiekcie stanęła skarbonka, będącą częścią wyjątkowego wydarzenia „Nakręteczka dla koteczka”.

Celem akcji jest zebranie jak największej liczby plastikowych nakrętek, a tym samym funduszy na karmę i sterylizację dla kotów, podopiecznych organizacji. Plastikowe nakrętki zalegają w Twoim domu i nie wiesz, co z nimi zrobić? Ich zbieranie to nie tylko działanie proekologiczne na rzecz środowiska naturalnego, ale przede wszystkim realna pomoc potrzebującym. Przekonać się o tym można odwiedzając Galerię Bronowice. W centrum handlowym trwa właśnie zbiórka „Nakręteczka dla koteczka”, organizowana przez Fundację „Na Zdrowie Zwierzęta Ludziom Ludzie Zwierzętom”. Galeria Bronowice zachęca wszystkich klientów do przekazania ich na rzecz potrzebujących zwierzaków! 

Czytaj więcej: Nakręteczka dla koteczka!

image1 image0

pies9 lutego 2021 roku (wtorek) około godziny 7:00 w miejscowości Dziekanowice (okolice Węgrzc) zaginął pies widoczny na zdjęciu. Ma stojące uszy, zakręcony ogon, czarny-podpalany, siwy na pysku. Waży ok 10 kg, raczej lekkiej budowy. Pies jest stary, ledwo słyszy, częściowo pogorszony wzrok, ma na sobie ciemną obrożę przeciwpchelną, reaguje na imię Brutus. Gdy się boi, potrafi ugryźć obcych. Bardzo proszę o każdą informację na numer 888 017 299 lub 785056232.