Skip to main content
search
Ogłoszenia

Możliwość otrzymania dofinansowania w formie bonów szkoleniowych w projekcie “Kierunek Kariera”

By 7 października 2021No Comments

Ostatnia aktualizacja 7 października 2021 przez admin

Szanowni Państwo!
Już wkrótce Święto Edukacji Narodowej, czas, kiedy szczególnie ciepło myślimy o naszych pedagogach. Oddanie, pasja i zaangażowanie jakie przekazują Państwo dzieciom i młodzieży każdego dnia pracy, ukształtowały całe pokolenia. Warto jednak pamiętać także o sobie i swoim rozwoju zawodowym!
Mamy dla Państwa dwie propozycje!

  • Dofinansowanie w formie bonów szkoleniowych w projekcie „Kierunek Kariera”

Szkoła w pandemii przeszła ekspresową cyfryzację, może przydadzą się dodatkowe umiejętności w obsłudze lekcji zdalnych?
Coraz więcej nowego sprzętu, ale brak czasu na naukę ich obsługi?
A może warto postawić na umiejętności językowe?
Dofinansowanie w formie bonów szkoleniowych pozwala na sfinansowanie szkolenia czy kursu na różnym poziomie zaawansowania. Dodatkowo można otrzymać certyfikat ukończenia wybranych zajęć. Dofinansowanie może wynieść nawet 85% kosztów wybranego szkolenia. Jeśli uczestnik mieszka, pracuje lub uczy się w Małopolsce, ma między 25 a 50 lat i wyższe wykształcenie – spełnia wymagania projektu.
Szczegóły projektu dostępne po tym linkiem.

  • Konferencja inaugurująca OTK, follow up Małopolskiego Kongresu Szkolnego Doradztwa Zawodowego

Październik to także czas, kiedy co roku organizowany jest Ogólnopolski Tydzień Kariery. W tym roku z jego oferty skorzystają również nauczyciele z Małopolski. Już 18 października w godzinach od 16.00 do 18.15 Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie wraz z Małopolskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli zorganizują zdalną Konferencję inaugurującą OTK. Konferencja stanowić będzie kontynuację Małopolskiego Kongresu Szkolnego Doradztwa Zawodowego, który zorganizowaliśmy w kwietniu 2021 r. Będzie to okazja do zapoznania się z aktualną sytuacją na rynku pracy, dowiedzenia się więcej o nowym Zintegrowanym Rejestrze Kwalifikacji czy zainspirowania się do budowania postaw kreatywnych w szkole. Państwa też nie może zabraknąć na tej konferencji!
Szczegóły dostępne będą już wkrótce na stronie: https://mcdn.edu.pl oraz w harmonogramie Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery na www.pociagdokariery.pl

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie
plac Na Stawach 1, 30-107 Kraków
tel. +48 12 619 84 55 lub 727797967 , faks +48 12 422 97 85
www.wup-krakow.pl

 

Close Menu
 
26 maja 2024
Skip to content