Skip to main content
search
Aktualności

Informacja w spr. kanalizacji sanitarnej w ul. Trzecia Góra, ul. Krakowskiej, ul. Kwiatowej w Bibicach

By 20 października 2014No Comments

Ostatnia aktualizacja 20 października 2014 przez admin

W ślad za interwencją Gminy Zielonki oraz pismem Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Spółka Akcyjna w Krakowie z dnia 13.10.2014 r. ws. terminu udostępnienia punktu włączenia sieci kanalizacyjnej Gminy Zielonki w ul. Krakowskiej, ul. Trzecia Góra, ul. Kwiatowej w Bibicach do systemu krakowskiego, z przykrością informujemy, że MPWiK S.A. nie udostępni odbiornika zgodnie ze wcześniejszymi deklaracjami. Powyższa sytuacja skutkuje dalszym brakiem możliwości korzystania z sieci wykonanej przez Gminę Zielonki.

Zarząd MPWiK w Krakowie zadeklarował nowy termin zakończenia realizacji sieci kanalizacji sanitarnej na odcinku od ul. Belwederczyków do ul. Witkowickiej w Krakowie na styczeń 2015 r. Dopiero zakończenie tej krakowskiej inwestycji umożliwi odbiór ścieków z sieci zrealizowanej przez Gminę Zielonki w rejonie Łysej Góry. 

Informacja o fizycznym zrealizowaniu zakresu przez MPWiK i stworzeniu możliwości do przyłączenia Państwa nieruchomości do gminnej sieci zostanie przekazana odrębnym komunikatem na stronach internetowych Gminy Zielonki, a także Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych Zielonkach Sp. z o.o.

Niezależnie od terminu uruchomienia sieci, przypominamy, że nadal istnieje możliwość indywidualnego uzgadniania projektów przyłączy (od granic nieruchomości do instalacji wewnętrznych w budynkach) w siedzibie Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w Zielonkach Sp. z o.o. , Węgrzce, ul. Forteczna 3 (fax/ tel: 286-32-35, 285-02-61), do czego zachęcamy.

Close Menu
 
14 lipca 2024
Skip to content