Skip to main content
search
Aktualności

Informacja z Komisariatu Policji w Zielonkach

By 21 grudnia 2020No Comments

Ostatnia aktualizacja 21 grudnia 2020 przez admin

policjaSzanowni Państwo, mieszkańcy gminy Zielonki!

W związku z wcześniej zapadającym zmierzchem, a co za tym idzie możliwą zwiększoną aktywnością przestępców, proszę aby mieszkańcy gmin obsługiwanych przez funkcjonariuszy
z Komisariatu Policji w Zielonkach zachowywali wzmożone środki bezpieczeństwa poprzez zamykanie drzwi i okien, korzystanie z zabezpieczeń technicznych, oświetlenie terenu wokół domu, zwracanie uwagi na podejrzane osoby i pojazdy, w szczególności spoza terenu naszego powiatu, parkujące w pobliżu domów  i wzajemne sąsiedzkie doglądanie posesji. Często bywa, że złodzieje przed dokonaniem przestępstwa pod pretekstem sprzedaży różnego rodzaju artykułów czy roznoszenia ulotek dokonują rozpoznania terenu.
Wszelkie niepokojące informacje proszę kierować bezpośrednio do dyżurnego Komisariatu Policji  w Zielonkach z siedzibą w Krakowie przy ul. Łokietka 205, dzwoniąc na numer alarmowy 112 lub do dzielnicowych obsługujących mieszkańców gminy Zielonki: mł. asp. Adama Jasiówki nr tel. 608-561-141, sierż. sztab. Dawida Saroty nr tel. 608-561-550.

                                 

Z wyrazami szacunku

Komendant Komisariatu Policji
w Zielonkach
podinsp. Andrzej Kowalski

Close Menu
 
18 lipca 2024
Skip to content