Skip to main content
search
Aktualności

Jesień oczami dzieci

By 10 listopada 2016No Comments

Ostatnia aktualizacja 10 listopada 2016 przez admin

jesien1

 

63 prace wykonane przez dzieci z pięciu przedszkoli wpłynęły na Gminny Konkursu „Barwy Jesieni”, zorganizowany przez Samorządowe Przedszkole w Zielonkach. 4.11.2016 r. odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu.

Do udziału w konkursie zaproszono wszystkie przedszkola z terenu gminy, publiczne i niepubliczne. W konkursie wzięły udział: Przedszkole Samorządowe w Bibicach z siedzibą w Węgrzcach, Niepubliczne Przedszkole “Złota Rybka” w Bibicach, Niepubliczne Przedszkole “Baśniowa Kraina” w Woli Zachariaszowskiej, Niepubliczne Przedszkole “Promyczek” oddział w Brzozówce oraz dzieci z Samorządowego Przedszkola w Zielonkach. Na konkurs wpłynęły 63 prace plastyczne wykonane przez dzieci różnorodnymi technikami, m.in. prace przestrzenne oraz płaskie techniką: rysunek, collage, mokre w mokrym, wydzieranka, origami. Wszystkie prace zostały nagrodzone, z podziałem na I, II, III miejsce, wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali też nagrody: dyplomy, książeczki, materiały plastyczne oraz gadżety (breloczki, latarki). Rozdanie nagród poprzedził występ grupy „Biedroneczki” o tematyce jesiennej pod opieką Katarzyny Lutak, który został przyjęty gromkimi brawami.
Prace konkursowe można było oglądać od 4 października do 10 listopada w przedszkolu w Zielonkach (niektóre prace musiały być zdjęte z wystawy ze względu na naturalny materiał przyrodniczy np. dynie), jednak nadal można je oglądać na stronie internetowej przedszkola w zakładce „Galeria zdjęć”.
Dziękujemy wszystkim przedszkolom, wychowawcom, dyrekcji, nauczycielom, rodzicom, a przede wszystkim dzieciom za wzięcie udziału w konkursie. Bardzo się cieszymy z ilości nadesłanych prac. Oznacza to, że Złodziej Czasu nie ma u Was szans, a idea konkursu dotarła do tak wielu osób. Wszystkie prace były fantastyczne, widać w nich było serce, zaangażowanie i przemyślenia na temat konkursu – podkreśla Katarzyna Lutak, z Samorządowego Przedszkola w Zielonkach.
Red. MKF

 

jesien3

jesien4

jesien5

20161026 092141

 

Close Menu
 
24 czerwca 2024
Skip to content