Skip to main content
search
Ogłoszenia

Jesteś mamą i chcesz rozpocząć działalność gospodarczą?

By 20 lutego 2014No Comments
Print Friendly, PDF & Email

Ostatnia aktualizacja 20 lutego 2014 przez admin

Programu Campus for Moms organizowanego przez Google for Entrepreneurs Krakow i Mamo Pracuj skierowany jest do przedsiębiorczych mam i wzorowany jest na programach prowadzonych w Tel Aviv i Londynie. Program ma na celu pomoc kobietom na urlopach macierzyńskich, wychowawczych, oraz mamom niepracującym w rozpoczęciu działalności gospodarczej. Pierszeństwo udziału w programie będą miały Panie z pomysłem na własną firmę, ale również te kobiety, które szukają inspiracji do rozpoczęcia przygody z biznesem.

Program Campus for Moms to 9 sesji, podczas których uczestniczki zdobedą niezbędną wiedzę i poznają praktyczne narzędzia, ułatwiające rozpoczęcie własnego biznesu: od umiejętności prezentacji, poprzez wykorzystanie narzędzi Google, aż do sposobów finansowania i kwestii prawnych.
Spotkania będą się odbywały się w piątki, w godzinach 10:00-13:00 w przestrzeni Google for Entrepreneurs Kraków, przy Rynku Głównym 12, na III piętrze. Start 21 marca, zakończenie 30 maja 2014
Aby ułatwić udział w spotkaniach zainteresowanym Paniom organizatorzy zapewniają niezbędne udogodnienia dla niemowląt.
Rekrutacja trwa do 16 marca 2014 r, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, o wynikach organizatorzy poinformują chętnych 19 marca 2014.
Udział jest całkowicie bezpłatny!
Więcej informacji na stronie FunduszenaFirme.pl w artykule: Jesteś mamą i chcesz rozpocząć działalność gospodarczą?

 

* Urząd Gminy Zielonki nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych ogłoszeń i reklam oraz osób i firm zamieszczających swoje reklamy na tej stronie internetowej

Close Menu
 
21 maja 2022
Skip to content