Skip to main content
search
Aktualności

Informacja Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych

By 13 czerwca 2018No Comments

Ostatnia aktualizacja 13 czerwca 2018 przez admin

PUK LOGOPUK Zielonki sp. z o.o. zawiadamia odbiorców usług z rejonu Marszowca w Zielonkach i Bibic, iż w związku z wydaniem przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Krakowie 13 czerwca 2018 r. decyzji o wyłączeniu studni S-2 w Bibicach w wyniku stwierdzenia przez Sanepid obecności bakterii z grupy coli (nie stwierdzono obecności bakterii Escherichia coli, enterokoków kałowych ani Clostridium perfringens), podjął niezwłocznie, pod nadzorem Sanepidu działania, które zapewniły ciągłość utrzymania dostaw wody i bezpieczeństwo podawanej wody. Woda dostarczana jest do sieci wodociągowej z pozostałych studni (Bibice S-1, Bosutów B-2), które są bezpieczne.
Woda, która była i jest Państwu dostarczana, była i jest w pełni bezpieczna pod względem sanitarnym. Ostatnie badanie jakości wody ze studni S-2 wykonane w ramach stałego monitoringu wewnętrznego przez Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Zielonkach 29 maja 2018 r. potwierdza dla ww. parametrów mikrobiologicznych wyniki równe 0 jednostek i oznacza zgodność jakości wody z przepisami i gwarantuje bezpieczeństwo sanitarne.
Podkreślamy ponownie, że woda w całym wodociągu grupowym „Centrum” zasilającym miejscowości Bibice, Boleń, Bosutów-Osiedle, Węgrzce, Wola Zachariaszowska, Zielonki-Marszowiec jest bezpieczna i zdatna do spożycia przez ludzi.
Więcej informacji na ten temat na www.puk.zielonki.pl

Close Menu
 
26 maja 2024
Skip to content