Skip to main content
search
Ogłoszenia

Kampania „Kupuj świadomie – PRODUKT POLSKI”

By 1 lipca 2020No Comments
Print Friendly, PDF & Email

Ostatnia aktualizacja 1 lipca 2020 przez admin

ProduktPolskiMinisterstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wspólnie z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa prowadzi kampanię „Kupuj świadomie – PRODUKT POLSKI”, której celem jest zwiększanie wiedzy Polaków nt. Znaczenia świadomych decyzji zakupowych. Znak „PRODUKT POLSKI” umożliwia konsumentom łatwiejsze wyszukiwanie produktów wytworzonych w Polsce z użyciem polskich surowców. Aby ułatwić konsumentom identyfikację produktów wytworzonych z polskich surowców, w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi opracowano znak „PRODUKT POLSKI” i zasady jego stosowania.

Więcej o znaku „PRODUKT POLSKI na stronie internetowej: https://www.polskasmakuje.pl/produkt-polski/. Wybierając żywność z oznaczeniem „PRODUKT POLSKI”, konsument ma pewność, że została ona wytworzona w kraju i z rodzimych surowców. Wybieranie polskich produktów żywnościowych to wsparcie dla polskich rolników i przedsiębiorców, to przychody i zyski firm działających w Polsce oraz podatki wspierające lokalne budżety. 

Na stronie https://www.gov.pl/web/produktpolski/multimedia w dedykowanej zakładce multimedia zostały dodane nowe materiały informacyjne do bezpłatnego pobrania i wykorzystania przez podmioty wspierające kampanię. Dodatkowo, nowo przygotowany spot informujący o oznaczeniu PRODUKT POLSKI znajduje się pod linkiem TUTAJ. Na stronie tej znajduje się również opis działań realizowanych w prowadzonej kampanii. Aktualne informacje są także udostępnianie na profilu FB polska smakuje TUTAJ i FB produkt polski TUTAJ.

Close Menu
 
30 stycznia 2023
Skip to content