Skip to main content
search
Relacje

Karnawał w Grębynicach

By 16 lutego 2015No Comments

Ostatnia aktualizacja 16 lutego 2015 przez admin

bal1

W sobotę odbyła się zabawa karnawałowa, w której uczestniczyło ponad siedemdziesięcioro dzieci. Swój występ zaprezentowały biedroneczki z Przedszkola Samorządowego w Zielonkach oraz grupa taneczna złożona z uczniów Zespołu Szkół w Korzkwi. Po części artystycznej wszystkie dzieci wzięły udział w tanecznej zabawie.

Imprezę rozpoczął Adam Duliński, sołtys Grębynic, który wraz z radą sołecką zaprosił dzieci do wspólnej zabawy. Jako pierwsze wystąpiły przedszkolaki z grupy „Biedronki” pod opieką Katarzyny Lutak i Pauliny Michałowskiej. Zaprezentowały nie tylko swoje umiejętności taneczne podczas czekoladowego tańca, ale także talent muzyczny grając na instrumentach.
Grupa taneczna ze szkoły w Korzkwi trenująca pod okiem Justyny Dragosz zaprezentowała szeroki wachlarz możliwości tanecznych. Zdolna młodzież zatańczyła m.in. brazylijską sambę, walc angielski, poleczkę i rock&roll’a.
Po części artystycznej i przerwie na małe słodkości przyszedł czas na swobodne tańce i zabawę. Różnorodne gry i konkursy prowadziła Katarzyna Michalewska, a dzieci chętnie w nich uczestniczyły.
Najmłodszym życzę samych szóstek i uśmiechu na twarzach, a rodzicom i dziadkom – zdrowia, pomyślności i radości z pociech – życzył sołtys Adam Duliński.
KB

 

bal2

bal3

bal4

bal5

 

Close Menu
 
15 lipca 2024
Skip to content