Skip to main content
search
Ogłoszenia

Kino dla seniora i polsko-ukraiński dzień w kinie Kijów

By 13 kwietnia 2023No Comments
Print Friendly, PDF & Email

Ostatnia aktualizacja 13 kwietnia 2023 przez TN

Kino dla seniora i polsko-ukraiński dzień w kinie Kijów odbędzie się 20 kwietnia. W dużej sali wyświetlany będzie film „Tata” (reż. Anna Maliszewska) z polskim lektorem i ukraińskimi napisami. Zwiastun filmu można obejrzeć na youtube.com

Natomiast w małej salce zapraszamy wszystkie dzieci na bajkę „Uprowadzona księżniczka” (reż. Oleg Malamuzh) z ukraińskim dubbingiem. Zwiastun bajki można obejrzeć tutaj.

Wydarzenie organizowane przez Stowarzyszenie MANKO – Głos Seniora ma charakter międzykulturowy i międzypokoleniowy. Spotkajmy się tego wiosennego dnia wszyscy razem w Kinie Kijów! Jak zawsze, liczymy na Wasze liczne uczestnictwo. Wstęp bezpłatny.

Tego dnia oprócz seansu filmowego planujemy szereg innych atrakcji! W programie między innymi: prelekcja Stop Manipulacji – nie daj się oszukać, bezpłatne  badania, wykłady edukacyjno-aktywizacyjne, czytanie bajek polsko-ukraińskich, wiosenny pokaz mody Stylowych Seniorów Głosu Seniora.

Wydarzenie w Kinie Kijów rozpocznie się o godz. 15:30. Seans filmowy zaplanowany jest na godzinę 17:00. Zapraszamy do Kina Kijów już 20 kwietnia o godz. 15:30!

Link do zapowiedzi wydarzenia.

 

Adres: Kino Kijów, al. Zygmunta Krasińskiego 34, 30-101 Kraków.

————

Wydarzenie zrealizowane przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Poniżej publikujemy plakat wydarzenia:

Plakat wydarzenia

Close Menu
 
10 czerwca 2023
Skip to content