Skip to main content
search
Ogłoszenia

Komunikat w sprawie badania próbek gleby

By 27 marca 2015No Comments
Print Friendly, PDF & Email

Ostatnia aktualizacja 27 marca 2015 przez admin

W związku ze zbliżającym się terminem składania wniosków w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 firma Agroekspert Polska przypomina, że do sporządzenia planu działalności rolnośrodowiskowej niezbędne jest wykonanie badania gleby (w przypadku wybranych pakietów).

Firma Agroekspert Polska jest innowacyjnym laboratorium badania gleb. Zajmuje się analizą gleb i podłoży pod uprawę roślin rolniczych, ogrodniczych, sadowniczych. Posiada własne laboratorium analiz chemicznych gleby. W firmie został wdrożony System Zarządzania Jakością zgodnie z normą PN-EN ISO/IEC 17025:2005, co zostało potwierdzone akredytacją Polskiego Centrum Akredytacji.
Aby ułatwić Państwu organizację pracy, Agroekspert Polska pobiera również próbki gleby, wykorzystując technikę GPS.
Próbki gleby można dostarczyć osobiście bądź przysłać pocztą lub kurierem na adres Kościelec 77 a, 88-170 Pakość

Firma stworzyła nowatorski system do samodzielnego pobierania próbek gleby (http://sq.agroekspert.com)

PROMOCJA
Dla próbek dostarczonych do 31 marca na podstawowe badanie gleby (fosfor, potas, magnez, pH) cena wynosi tylko 10 zł netto.
Informacje dotyczące innych analiz na stronie http://www.agroekspert.com/Home/PriceList (Firma wykonuje również badanie zawartości węgla organicznego (próchnica)).


Zespół Agroekspert Polska
tel. 52 566 62 50
* Urząd Gminy Zielonki nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych ogłoszeń i reklam oraz osób i firm zamieszczających swoje reklamy na tej stronie internetowej

Close Menu
 
16 maja 2022
Skip to content