Skip to main content
search
Ogłoszenia

Konferencja poświęcona przeciwdziałaniu skutkom suszy – 6 października 2020 r.

By 28 września 2020No Comments
Print Friendly, PDF & Email

Ostatnia aktualizacja 28 września 2020 przez admin

Stop suszy6 października zapraszamy na trzecią, ogólnopolską konferencję poświęconą przeciwdziałaniu skutkom suszy. Spotkanie Stop suszy! –  Plan przeciwdziałania skutkom suszy – wdrażanie przez współdziałanie rozpocznie się o godz. 10.30 i ze względu na zaistniałą sytuację epidemiczną odbędzie się w formie on-line. Podczas eksperckiej debaty zostaną podsumowane prace nad projektem planu przeciwdziałania skutkom suszy (PPSS) ze szczególnym uwzględnieniem jego praktycznego wykorzystania przez samorządy. PPSS to pierwszy, tak kompleksowy dokument w Polsce dotyczący przeciwdziałania suszy. Jeszcze w tym roku zostanie on przyjęty w drodze rozporządzenia ministra właściwego do spraw gospodarki wodnej. Organizatorem konferencji jest PGW Wody Polskie, a honorowy patronat objęło Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej. Zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu.

W celu rejestracji kliknij tutaj
Formularz rejestracyjny na Konferencję Stop suszy! aktywny jest do 30 września 2020 roku.
Uprzejmie informujemy, że udział w konferencji jest bezpłatny. Aby umożliwić udział w wydarzeniu różnym grupom społecznym Organizator pozostawia sobie decyzje o przyznaniu możliwości udziału osobom zarejestrowanym na konferencję. Potwierdzenie uczestnictwa wraz z linkiem do wideo spotkania zostanie wysłane na podany w formularzu adres e-mail na tydzień przed spotkaniem.
Organizator nie ponosi odpowiedzialności za problemy techniczne połączenia związane z indywidualnymi ustawieniami urządzeń, oprogramowania oraz jakością połączenia internetowego uczestników spotkania.
W sprawach dotyczących rejestracji prosimy o kontakt z wykonawcą Wide Vision Agencja Komunikacji:
e- mail: konferencja.stopsuszy@wide-vision.pl@wide-vision.pl lub pod numerem telefonu: +48 881 708 988

Close Menu
 
2 października 2023
Skip to content