Skip to main content
search
Ogłoszenia

Konkurs Angielski Mistrz Wypracowań

By 7 października 2021No Comments
Print Friendly, PDF & Email

Ostatnia aktualizacja 7 października 2021 przez admin

Serwis edukacyjny Dyktanda.pl serdecznie zaprasza na konkurs Angielski Mistrz Wypracowań! Tym razem zmagania uczestników będą polegały na objaśnianiu zagadnień z najpopularniejszego języka obcego. Ale uwaga! Serwis Dyktanda.pl oczekuje, że wypracowania pisane będą po polsku, tak aby mogły stanowić faktyczną pomoc dla osób , które dopiero uczą się języka angielskiego. Jedynie przykłady i nazwy np. czasów należy pisać po angielsku. Wśród tematów wypracowań znajdują się łatwe i skomplikowane słowa, popularne zwroty oraz czasy i inne elementy gramatyki.

Warto wspomnień, że uczestnicy konkursu sami wybierają nie tylko tematy, jakie chcą opracować (z przygotowanej, długiej listy), ale także nagrody, które otrzymają w zamian za wysoką lokatę w rankingu (do określonego pułapu kwotowego). Organizator nagrodzi aż pięćdziesięciu najlepszych uczestników! Ponadto przewidziano nagrody gwarantowane za zgromadzenie określonej liczby punktów.
Konkurs właśnie wystartował i potrwa do 5.12.2021 r.
Nie ma ograniczeń wiekowych, a przygotowane tematy pozwalają na udział osobom o różnym poziomie znajomości angielskiego. Początkujący mogą np. pisać o kolorach, a zaawansowani omawiać czasy złożone. Organizatorzy zapraszają do udziału zarówno uczniów, jak i dorosłych.
Zapisy do konkursu, lista tematów oraz lista nagród dostępne są na stronie: https://dyktanda.pl/konkursy-wypracowan/angielski-mistrz-wypracowan
Udział w konkursie jest bezpłatny! Serdecznie zapraszamy!

Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół Dyktanda.pl

Close Menu
 
1 czerwca 2023
Skip to content