Skip to main content
search
Ogłoszenia

Konkurs Gwiazda Możliwości

By 8 marca 2023No Comments
Print Friendly, PDF & Email

Ostatnia aktualizacja 8 marca 2023 przez KB

Idea konkursu oraz statuetki Gwiazda Możliwości powstała w 2013 roku, aby promować ideę nieustannego rozwoju oraz przekonania o sile, pięknie i nieograniczonym potencjale każdego człowieka jako istoty uczącej się, rozwijającej swoje kwalifikacje przez całe życie. Z okazji 10-lecia działalności Fundacji pragniemy wyłonić i nagrodzić osoby odważne, niezłomne, które pokonują swoje słabości i ograniczenia i z niespotykaną energią rozprzestrzeniają wokół siebie dobro działając na rzecz swoich społeczności. Takie, które działają i nie oczekują w zamian pochwał, nagród, pomników. O nich chcemy mówić głośno.

Tytułem oraz statuetką Gwiazdy Możliwości, nagrodzimy laureatów w kategoriach:

  • Zwyciężający Pomimo Barier
  • Wolontariusz Wielkiego Serca
  • Bohaterska Uchodźczyni

Laureaci otrzymają również profesjonalną biznesową sesją fotograficzną, szkolenie z budowania marki osobistej na LinkedIn oraz program rozwojowy z zakresu kompetencji trenerskich, menadżerskich lub negocjacyjnych oraz inne nagrody od Sponsorów podczas uroczystej gali w Krakowie 30 czerwca 2023 r.

Nominacje kandydatów przyjmujemy do 15 marca 2023 roku poprzez stronę internetową www.stellavirium.org

Po zebraniu nominacji odbędzie się głosowanie internetowe, a następnie Kapituła Konkursu wybierze 3 laureatów. W gronie Kapituły zasiadają osoby znane z życia publicznego, autorytety z różnych dziedzin, których działalność społeczna oraz życie w duchu lifelong learning nawiązują do misji Fundacji oraz idei Konkursu: Joanna Racewicz, Jerzy Górski, Janina Daily, dr Michał Paluch, Angelika Wielgus-Lach.

Close Menu
 
24 września 2023
Skip to content