Skip to main content
search
Ogłoszenia

Konkurs Małopolska Nagroda Rynku Pracy 2022

By 2 grudnia 2021No Comments

Ostatnia aktualizacja 2 grudnia 2021 przez admin

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie zaprasza do zgłaszania kandydatów w konkursie Małopolska Nagroda Rynku Pracy 2022 organizowanym przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie i Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie. Zgłoszenia do konkursu można składać w dwóch kategoriach:

  • Małopolski Pracodawca Roku – Małopolski Pracodawca Wspierający Rozwój Pracowników
  • Małopolski Pracodawca Roku – Małopolski Pracodawca Przyjazny Rodzinie

Kandydatów do Nagrody mogą zgłaszać do 17 grudnia 2021 roku instytucje, organizacje gospodarcze oraz przedsiębiorcy za zgodą zgłoszonych, a także same zainteresowane podmioty.
Wnioski w kategorii Małopolski Pracodawca Roku – Małopolski Pracodawca Wspierający Rozwój Pracowników należy składać w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Krakowie, natomiast wnioski w kategorii Małopolski Pracodawca Roku – Małopolski Pracodawca Przyjazny Rodzinie – w Regionalnym Ośrodku Polityki Społecznej w Krakowie. Organizatorzy przyjmują wnioski mailowo, osobiście lub listownie.
Do Małopolskiej Nagrody Rynku Pracy nie mogą zostać zgłoszone podmioty, które we wcześniejszych edycjach zostały laureatami albo w poprzednich dwóch edycjach otrzymały nominację do Nagrody.

Szczegółowe informacje o konkursie znajdują się na stronie www.rops.krakow.pl

Close Menu
 
18 czerwca 2024
Skip to content