Skip to main content
search
Ogłoszenia

Konkurs “Napisz dyktando na Mistrzostwa Świata!”

By 18 listopada 2022No Comments
Print Friendly, PDF & Email

Ostatnia aktualizacja 18 listopada 2022 przez AO

Za kilka dni cały świat ogarnie mundialowa gorączka. Już w tej chwili piłkarskie święto zawładnęło myślami niejednego kibica. A gdyby tak przelać je na papier? I dodatkowo połączyć przyjemne z pożytecznym? Serwis edukacyjny Dyktanda.pl proponuje taką możliwość, przygotował bowiem konkurs w piłkarskim klimacie!

Całość będzie składała się z dwóch części. Najpierw, w fazie grupowej, każdy fan piłki nożnej będzie mógł podzielić się swoimi marzeniami lub przewidywaniami – czyli przygotować dyktando opowiadające o dowolnym meczu polskiej reprezentacji na tegorocznym mundialu.

Następnie, dzień przed każdym meczem polskiej reprezentacji, organizowany będzie finał, polegający na rozwiązywaniu zwycięskiego dyktanda o danym meczu naszej kadry.

Zarówno za przygotowanie dyktanda, jak i za poprawne rozwiązanie, organizator przewidział nagrody. Zachęcamy zarówno uczniów, jak i dorosłych, do wspólnego świętowania mundialu również w takiej formie!

Szczegółowe informacje o konkursie dostępne są na stronie Dyktanda.pl

*Urząd Gminy Zielonki nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższej informacji przekazanej na prośbę Zespołu Dyktanda.pl

Close Menu
 
22 marca 2023
Skip to content