Skip to main content
search
Pomoc Ukrainie

Konkurs „Polska-Ukraina. Kolorowe marzenia młodego pokolenia!”

By 2 czerwca 2022No Comments

Ostatnia aktualizacja 2 czerwca 2022 przez KB

Zapraszamy do udziału w Konkursie plastycznym pn. „Polska-Ukraina. Kolorowe marzenia młodego pokolenia!” przeznaczony dla dzieci i młodzieży, które przybyły do Polski w związku z konfliktem zbrojnym na terenie Ukrainy.

Konkurs ma na celu pokazanie talentów młodych ludzi poprzez upowszechnianie twórczości, a także budowanie poczucia bezpieczeństwa wśród dzieci i ułatwianie im integracji w nowym środowisku.  Jest on adresowany do małych artystów w trzech kategoriach wiekowych (I kategoria – dzieci w wieku od 4 do 6 lat; II kategoria – dzieci w wieku od 7 do 10 lat; III kategoria – dzieci w wieku od 11 do 15 lat).

Zgłoszenia do konkursu można przysyłać w terminie do 3 czerwca 2022 r. drogą elektroniczną na adres konkursukraina@muw.pl  lub dostarczyć w terminie do 3 czerwca 2022 r. do Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie na adres: ul. Basztowa 22, 31-156 Kraków, Dziennik Podawczy pok. 26.

Konkurs został objęty opieką patronacką TVP 3 Kraków oraz uzyskał wsparcie merytoryczne w postaci eksperta z Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego.

Close Menu
 
25 lipca 2024
Skip to content