Skip to main content
search
Aktualności

Konkurs „Smart Villages dziś i jutro”

By 7 grudnia 2022No Comments
Print Friendly, PDF & Email

Ostatnia aktualizacja 7 grudnia 2022 przez KB

Stowarzyszenie „Perła Pękowic” w ramach projektu „Wsi cyfrowa, wsi wesoła, czyli jak sprawić, aby polska wieś była smart, a ludzie żyli szczęśliwiej” organizuje konkurs, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody w różnych kategoriach wiekowych. Łącznie nagrodzimy aż 9 osób!

Konkurs „Smart Villages dziś i jutro“ ma na celu zainteresowanie mieszkańców tematyką SV i rozwojem lokalnym, a tym samym przekonanie i utrwalenie świadomości o pozytywnych wymiarach włączenia się we współdziałanie na rzecz społeczności lokalnej. Zadaniem konkursu jest także pobudzenie kreatywności i „otworzenie umysłów” mieszkańców na możliwości i wyzwania wynikające z rozwoju nowych technologii. Pokażcie nam jak Wy wyobrażacie sobie Inteligentną Wieś. Pokażcie nam w jaki sposób można wykorzystywać nowe technologie, aby na wsi żyło się lepiej. Konkurs „Smart Villages dziś i jutro“ to konkurs skierowany do mieszkańców gminy Zielonki w trzech kategoriach wiekowych. Pierwsza z nich obejmuje młodzież do 18. roku życia, druga obejmuje dorosłych między 18., a 50. r.ż., a ostatnia trzecia kategoria obejmuje osoby powyżej 50. roku życia. Jeżeli masz pomysł, jesteś osobą kreatywną (bądź po prostu chętną do działania) i interesuje Cię rozwiązywanie lokalnych problemów, to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie. Nie ograniczamy Was formą. Jeżeli chcecie napisać esej – piszcie, jeżeli chcecie stworzyć film – twórzcie, jeżeli wolicie malować – malujcie. Serdecznie zapraszamy! Konkurs rozpoczął się 1 grudnia i trwa do  13 stycznia 2023 r.

Więcej szczegółów na temat terminu realizacji konkursu, form zgłaszania prac konkursowych oraz regulamin znajdziecie Państwo na stronie internetowej projektu: smart.wzielonkach.pl.

Działanie prowadzone jest w ramach realizowanego przez Stowarzyszenie „Perła Pękowic” projektu „Wsi cyfrowa, wsi wesoła, czyli jak sprawić, aby polska wieś była smart, a ludzie żyli szczęśliwiej”, który jest współfinansowany ze środków Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021–2030.

regulamin smart villages (248KB)

A.Dąbrowski, red.KB

Close Menu
 
2 października 2023
Skip to content