Skip to main content
search
Aktualności

Konkurs „Smart Villages dziś i jutro”

By 7 grudnia 2022No Comments

Ostatnia aktualizacja 7 grudnia 2022 przez KB

Stowarzyszenie „Perła Pękowic” w ramach projektu „Wsi cyfrowa, wsi wesoła, czyli jak sprawić, aby polska wieś była smart, a ludzie żyli szczęśliwiej” organizuje konkurs, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody w różnych kategoriach wiekowych. Łącznie nagrodzimy aż 9 osób!

Konkurs „Smart Villages dziś i jutro“ ma na celu zainteresowanie mieszkańców tematyką SV i rozwojem lokalnym, a tym samym przekonanie i utrwalenie świadomości o pozytywnych wymiarach włączenia się we współdziałanie na rzecz społeczności lokalnej. Zadaniem konkursu jest także pobudzenie kreatywności i „otworzenie umysłów” mieszkańców na możliwości i wyzwania wynikające z rozwoju nowych technologii. Pokażcie nam jak Wy wyobrażacie sobie Inteligentną Wieś. Pokażcie nam w jaki sposób można wykorzystywać nowe technologie, aby na wsi żyło się lepiej. Konkurs „Smart Villages dziś i jutro“ to konkurs skierowany do mieszkańców gminy Zielonki w trzech kategoriach wiekowych. Pierwsza z nich obejmuje młodzież do 18. roku życia, druga obejmuje dorosłych między 18., a 50. r.ż., a ostatnia trzecia kategoria obejmuje osoby powyżej 50. roku życia. Jeżeli masz pomysł, jesteś osobą kreatywną (bądź po prostu chętną do działania) i interesuje Cię rozwiązywanie lokalnych problemów, to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie. Nie ograniczamy Was formą. Jeżeli chcecie napisać esej – piszcie, jeżeli chcecie stworzyć film – twórzcie, jeżeli wolicie malować – malujcie. Serdecznie zapraszamy! Konkurs rozpoczął się 1 grudnia i trwa do  13 stycznia 2023 r.

Więcej szczegółów na temat terminu realizacji konkursu, form zgłaszania prac konkursowych oraz regulamin znajdziecie Państwo na stronie internetowej projektu: smart.wzielonkach.pl.

Działanie prowadzone jest w ramach realizowanego przez Stowarzyszenie „Perła Pękowic” projektu „Wsi cyfrowa, wsi wesoła, czyli jak sprawić, aby polska wieś była smart, a ludzie żyli szczęśliwiej”, który jest współfinansowany ze środków Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021–2030.

regulamin smart villages (248KB)

A.Dąbrowski, red.KB

Close Menu
 
23 lipca 2024
Skip to content